Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 5f Seat Leon led ampul önerisi

Merto006

Kayıtlı Üye
Selamlar. 2020 model Seat Leon style paket aracım var. Aracıma aşağıda resimlerini paylaştığım photon marka kısa, uzun ve plaka led ampullerini almak istiyorum. Öncelikli sorum kısa ve uzun ledler diğer sürücüleri rahatsız eder mi? Ürün açıklamasında çizgi halinde olur rahatsız etmez felan demiş ama emin olamadım. İkinci sorum, plaka ledinde arıza lambası yakmaması için direnç var. Isınıyor felan diyorlar. İlerde bir sorun çıkarır mı? Bir de garantiyi etkilemez diye düşünüyorum ama ondan da emin değilim. Bu ürünleri kullanıp tecrübe eden arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

20200521_115225.jpg
20200521_115242.jpg

Öncelikle selamlar dostum senin gibi sorunlarım vardı rahatsız eder mi yolu göster mi diye inwelsden photonuna piyasada duyduğun tüm markaları kullandım diyebilirim en kalitesinden en dandiğinde ve far tipim h4 bilirmisin bilmem uzun kısa birdir bu ampul tipinde ve sellektor attığında hiç fark etmez kolay kolay anlayamazsın zaten mercek gibi çizgi falan hak getire, en sonunda bı yer buldum ve benim h4 ampulümde bile sanki mercek varmış gibi çizgi gayet iyi yol aydinlatmasi sellektor attığında mercek farlardaki gibi sellektor atıyor. Atölye Semih den aldım adamlar bu işte nirvana memnuniyetsiz ayrılamazsiniz on numara esnaflar istanbuldaysaniz direkt gidin alın montajı vs yapıyorlar değilseniz de kargoluyorlar..

Eyvallah hocam cevap için teşekkür ederim. İnternetten araştırayım dediğiniz yeri.

Merhaba hocam dediğiniz yer atölye semih samatyada degilmi

Geri
Üst Alt