Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk2 led xenon

erim

Kayıtlı Üye
Merhaba farlarıma led taktırmak istiyorum fakat makyajlı kasalarda arıza ışığı yakıyor deniliyor bilgisi olan var mı ? yada kullanan marka tavsiyesi olan.

Merhaba farlarıma led taktırmak istiyorum fakat makyajlı kasalarda arıza ışığı yakıyor deniliyor bilgisi olan var mı ? yada kullanan marka tavsiyesi olan.
Ben aracıma dün taktırdım niken marka sis far uzun dahil 600 tuttu arıza ışığı yakmıyor.

Malesef bizim mk2 kasalar led ampuller konusunda biraz nazlı özellikle makyajlılar kısa ve uzun farlarda arıza yakmayanını bulmak çok zor biraz şans işi ancak ampul ile hat arasına soket sokete bağlanan canbuslar ile belki çözüm bulunabilir. Sis farlarında böyle bi sorun yok ama onlar arıza yakmıyor ben kendi 2012 mk2 leon’umun sislerinde aliexpressten aldığım “LED R3” marka led kullanıyorum gayet memnunum.

Trakya'dan gönderildi..

Aliexpresten HLXG marka kullanıyorum arıza ışığı yakmadı tavsiye ederim ...

Geri
Üst Alt