Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk2 FR da kapı kitlerken korna çalma özelliği

Arkadaşlar merhaba benim aracimda 2012 leon fr ve bu gizli ozellik ile aciliyor.Bu ozellik hangi anahtar varsa uzerinde o an ona sifreleniyor ve diger anahtarda acik olsa bile calismiyor.Ayrica yol bilgisayarinda konfor seceneginde icinde w bulunan 3 harfle ifade ediliyor simdi hatirlamiyorum ama tdw mi ne bisey yaziyor ordan acilip kapatiliyor

Üstelik bende korna çalmıyor bip bip diye yüksek ve rahatsiz edici bir ses cikiyor o yuzden ben kapattim

Arkadaşlar merhaba benim aracimda 2012 leon fr ve bu gizli ozellik ile aciliyor.Bu ozellik hangi anahtar varsa uzerinde o an ona sifreleniyor ve diger anahtarda acik olsa bile calismiyor.Ayrica yol bilgisayarinda konfor seceneginde icinde w bulunan 3 harfle ifade ediliyor simdi hatirlamiyorum ama tdw mi ne bisey yaziyor ordan acilip kapatiliyor

Dwa

Aynen ondan iste :) kafam bi dunya hafizam iyi degil ama icinde w var onu hatirladim :)

Geri
Üst Alt