Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MIB 2 Cihaz

Korumalı online sisteme bağlanıp aktif edilmesi gerekli Türkiye’de bunu yapan Vural ile ender var

Korumasız direk tak çalıştır önceden aktife edilmiş cracklenmiş

he anladım, bildiğim mevzuymuş. :) Zaten direkt tak çalıştır model harman kardon. Diğer ürünlerde cracklemek gerek.

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...timedia-mib2-carpley-destekli-855792207/detay bu da tek ünite fiyatı sanırım. Gerçekten üniteden hiç anlamıyorum ve burası güvenilir midir bilginiz varmı
Merhaba. Bu linkteki ürün mib2 high diye bilinen ünite değil. Almaya niyetiniz varsa harman üretimi olan mib2 high ünite almanızı ve yazılım sürümünün güncel olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Sıfır olarak almak isterseniz güncel kurlarla birlikte sanırım 10 bin TL civarlarına gelebilir. O nedenle çıkma olarak crackli ürün almak maliyeti düşürülebilir.

Leona degil ama golfe takildi hersey normal calisiyor ama crackli sanirim tamamiyle orjinal olsun dersen fiyat 5 haneli oluyor arayip daha net bilgi alabilirsiniz

Merhaba. Bu linkteki ürün mib2 high diye bilinen ünite değil. Almaya niyetiniz varsa harman üretimi olan mib2 high ünite almanızı ve yazılım sürümünün güncel olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Sıfır olarak almak isterseniz güncel kurlarla birlikte sanırım 10 bin TL civarlarına gelebilir. O nedenle çıkma olarak crackli ürün almak maliyeti düşürülebilir.
Sizin gibi bir çok kişiden harman yönlendirmesi aldım. Yurt dışına sürekli çıkan bir tanıdığım var orada bir pazar araştıması yapacağım. Eğer buradan uyguna gelirse yurt dışından getirteceğim.

Sizin gibi bir çok kişiden harman yönlendirmesi aldım. Yurt dışına sürekli çıkan bir tanıdığım var orada bir pazar araştıması yapacağım. Eğer buradan uyguna gelirse yurt dışından getirteceğim.

Döviz kuru yüzünden yakın Mevlalar tutar geçen gördüm 8500₺ ye konyavagcom satıyordu

Geri
Üst Alt