Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merkezi kilit

Savci_06

Kayıtlı Üye
arkdaslr merkezi kilitte acmak icin dugmeye bastigimda tek surucu kapasi aciliyor 4-5 kere arka arkya basinca tum kapilar aciliyor sizce nedendir ?

Multimedya ekranında araç ayarları bölümünü karıştırırken bununla ilgili seçeneklerin olduğunu görmüştüm. Anahtarın merkezi kilit butonuna basılınca sadece sürücü kapısı mı açılsın yoksa tüm kapılar mı gibi seçenekler vardı

Bi bakın oralara :)

oralara biliyorum ama pes pese 4-5 sefer basinca acmasi bence anormal :)
[doublepost=1504527064,1504384706][/doublepost]bu konu ile ilgili pek birsey bilen yok galiba

Merkezi kilit sorunu.
Vag com ike arizal olan kapi kikitleri trspit edilip degismesi gdrekir.
Tamire yanasmayin merkezi kikit sistemi devredisi kaliyor sadece uzaktan kumanda ile ac kapa oluyor
Kilit sistemi pasif alarm ile birlikte calisir bu yuzden tamirat yerine yeni ve orj olanla drgisim sart

Arkadaşlar bende de aynı sorun var on şoför kapısı tek seferde açılıyor ama diğer kapılar bir kaç kez bastıktan sonra açılıyor kilitin hareket ettiğini görüyorum ama açılmıyor bugün kilitciye gittim 3 kapı motor değişecek dedi komple sokup bakımını yapacaklarını söyledi 400 TL fiyat Verdi sizce fiyat nasıl . Makul mu daha önce yaptıran oldumu?

Geri
Üst Alt