Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memnunum; Ender Elektronik

hocin

Kayıtlı Üye
Daha önce aracıma fiscon plus bluetooth kiti aldığım ve gayet temiz montajını yapan Ender Eloktoniğin Web sayfasını incelerken Golf 6 gizli özellikler açma diye bir bölüm gördüm . 7-8 özellik açılıyordu bunlar içinde daha önce Leon Fr ım da olan ve şu an kullandığım Golf 6 tdi Bm da olmasını istediğim XDS vardı. (artık XDS golfümde de var yani :eek:) diğer bir istediğim TSC (Torque Steer Compensation; önden çekişli ve yüksek torklu araçlarda kalkışlarda yanlamayı önleyen sistem diye açıklanıyor) de açıldı . coming home gibi özelliklerde aktif edildi . Zaten kabloyla 5 dakikalık bir iş . Sitesinde 35 tl gibi bir fiyat vardı, eh kablo yok mecbur vereceğiz derken ;Daha önce bizden alış veriş yapanlara vag com hizmetleri ücretsiz dediler ki bu sitede yazmıyordu .Meblağ yüksek değil ama yine de bu incelik için ve daha önceki montajı yapılan parçalardaki titizlik için kendilerine teşekkür etmek ve memnuniyetimi site aracılığıyla belirtmek istedim :eek:key:

Ender Elektronik işini iyi yapan firmalardan biridir..Güle güle kullanın..

Piyasada elektronik ve yazılım üzerine iyi derecede bilgileri mevcut :)

Ender Elektronik gibi bir firmadan memnun kalmamanız imkansız . Güle güle kullanın .

birde ben gidicem ender elektroniğe

Geri
Üst Alt