Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MARŞPİYELDE GÖÇÜK

oktay18

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Marşpiyeli kaldırım taşına sürmeden kaynaklı göçük oldu. Onarım için neler yapılabilir? daha önce başına gelmiş ya da İstanbul Anadolu yakasında yaptırmış olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Kapıda da ufak hasar var ama kapıyı yaptırmayacağım.

Herkese hayırlı bayramlar IMG-20200515-WA0006.jpgIMG-20200515-WA0004.jpgIMG-20200515-WA0008.jpg

Gecmis olsun ustadim Allah beterinden korusun..

Kapinin alt kisminda gordugum kadariyla yirtik yok. Boyasiz duzeltilip rutus yapilabilir cok belli olmaz. lokal boya da yapilabilir ama cok takintili degilsen rutus boya da cok belli etmez diye dusunuyorum.. en azindan denenebilir. Cok siritirsa lokal olarak boyanabilir. Marspiyel mecburen duzeltilip kazinip boyanacak. Cunku marspiyellerin yapisi cok settir punto kaynakla cekilip sekil verilip kazinip boyanmasi gerekir.

Maalesef usta onerisi sunamayacagim yakin yerde degilim yalniz marspiyel islemi de iyi yerde yapilirsa belli bile olmaz. Hatta marspiyelde putur oldugu icin boya oldugunu kolayina kimse anlayamaz.

Tekrardan gecmis olsun nazarligi olsun insallah Allah daima beterinden korusun.

Geçmiş olsun, ben sizin yerinizde olsam iyi bir usta bilmiyorsam servise götürürdüm, en azından yapılan işlem sonrası sıkıntı yaşama durumunda karşınızda bir şirket bulursunuz. Ayrıca kapıyı da yaptırır aracıma temiz binerdim. Bu fotoğrafları saklamanız yeterli, aracınızı satarken gösterirsiniz alıcıya. Bence temiz temiz binin arabanıza. İyi bayramlar.

Merhabalar oncelikle çok gecmis olsun marspiyel kaportaya gore daha saglam yapili olduğu için çekmek icin punto kaynagi yapilip sonrasinda cekilip duzeltilebilir Anadolu yakasinda tuzla da lider oto kaporta boyasiz göçük duzeltme var kendi aracimda da herhangi bir hasar oluştuğunda kendisine gidiyorum tavsiye ederim

çok geçmiş olsun
kapıyı lokal boya yaptırmanız aracınızın daha estetik görünmesini sağlayacaktır.
ayrıca elinizdeki bu fotolar sayesinde değer kaybı vb. durum yaşayacağınızı düşünüyorum.

Bence boyasız gocuk düzeltme ile yaptırın paslanmamasi icinde rötuş uygulayın ve güzel bir marspiyel alıp üzerine yapistirin.kapiyi da lokal boyatin oyle cillop gibi arabada göçük hoş durmaz.Gecmis olsun bu arada

Geri
Üst Alt