Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leonlarda arka kapılarda tweeter yokmuş!

arkadaşlar mrb ya bende bu 5-10 tl lik ucuz tweeter ları düşünüyorum da kullanan birileri var mı? nette var 5-10 tl ye. bnm arabamda jameson 1400watt amfi ve jbl 1000 watt sub var. bass fazla geliyor. tiz istiyorum ama mid tizlere de güvenemiyorum açıkçası. kapıyı sök tak fln :S 2 küçük tweeter iş görür mü? :)

yazdım ben bır oncekı sayfaya okuyan olmadı heralde:D 2011lerın hepsınde var 2010ların hıc bırınde yok

adamlar ikinci sustalı anahtarı vermiyolar tweeter ı bırak yedek anahtarla arabaya girsen alarm çalıyo tam bir saçmalık 2.kumanda ekstra olurmu??? malesef oluyo.....

arkadaşlar mrb ya bende bu 5-10 tl lik ucuz tweeter ları düşünüyorum da kullanan birileri var mı? nette var 5-10 tl ye. bnm arabamda jameson 1400watt amfi ve jbl 1000 watt sub var. bass fazla geliyor. tiz istiyorum ama mid tizlere de güvenemiyorum açıkçası. kapıyı sök tak fln :S 2 küçük tweeter iş görür mü? :)

güncell sesimi duyan yok muu :d :D

adamlar ikinci sustalı anahtarı vermiyolar tweeter ı bırak yedek anahtarla arabaya girsen alarm çalıyo tam bir saçmalık 2.kumanda ekstra olurmu??? malesef oluyo.....

ne kadar ekmek o kadar kofte diye bir laf war bilirmisin ? seat aliyosun mercedes degil :) bir hatirlatiyim dedim

Geri
Üst Alt