Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Kasa Multimedya Sorunu

gunoktay

Kayıtlı Üye
Makyajlı Kasada Multimedyanın Sorunlu olduğu birçok platformda dile getiriliyor. Ben de şöyle bir olay yaşıyorum;
Araç çalışır halde ancak multimedya açık değilken, telefonla görüşme yapmak istediğimde multimedya ekranında telefon bağlantısına ilişkin görüntüler olmasına rağmen hoparlörden ses gelmiyor ve benim de sesim gitmiyor; akabinde görüşmeyi iptal edip multimedyayı açtığımda bu sefer radyonun sesi gelmiyor... Düzelmesi için ya aç/kapa tuşuna uzun basıp reset atmak gerekiyor yada arabayı stop edip yeniden çalıştırmak gerekiyor...

Multimedya açıkken telefon görüşmesinde sorun yok, ancak kapalıyken yukarıda anlattığım sıkıntı yaşanıyor.

Çözüm için tavsiyelerinizi bekliyorum:)

Yazılım güncellemesi mevcutsa denemekte fayda olabilir.

Ben de benzer bir sorun yasiyorum. Bu aralar cok fazla olmaya basladi.

Bende de müzik dinlerken (multimedia/radyo), ara ara ses artıp azalıyor kendiliğinden.

Merhabalar direksiyon üzerindeki ses açma tuşlarının temassızlığı ve aralarına toz girmesinden kaynaklanabilir . Multimedia çalışmazken o tekerleği döndürerek oynayın sürekli öyle düzeliyor

Ses artıp azalması ayarla alakalı. Ses ayarlarına girip hıza duyarlı ses özelliğini kapatın düzelir

Geri
Üst Alt