Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Ateca için Ses Sistemi Önerisi

dremreusta

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar makyajlı kasa xperience paket ateca için bildiğim kadarıyla seat sound uygulaması olmuyor. Onun yerine ne önerirsiniz ?

Arkadaşlar makyajlı kasa xperience paket ateca için bildiğim kadarıyla seat sound uygulaması olmuyor. Onun yerine ne önerirsiniz ?
Benim bildiğim oluyor eski aracımdı avvagcom ile görüştüğümde o zamanlar yapılır demişti ama yeniden görüşmenizi tavsiye ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Valla hocam benim bildiğim yapılmıyor Seat Sound. Sadece beats yapılıyor diye duymuştum oda çok maaliyetli olduğunu duymuştum.

Valla hocam benim bildiğim yapılmıyor Seat Sound. Sadece beats yapılıyor diye duymuştum oda çok maaliyetli olduğunu duymuştum.

Valla tam bilmiyorum hocam ben sahibinden gezerken bu araçta görmüştüm ondan dedim.

2021 ARALIK ATECA 1.5 150 DSG JELATİNLERİ ÜZERİNDE İlan No: 1016039807 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...150-dsg-jelatinleri-uzerinde-1016039807/detay

Valla tam bilmiyorum hocam ben sahibinden gezerken bu araçta görmüştüm ondan dedim.

2021 ARALIK ATECA 1.5 150 DSG JELATİNLERİ ÜZERİNDE İlan No: 1016039807 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...150-dsg-jelatinleri-uzerinde-1016039807/detay

Valla yanlış hatırlamıyorsam yapılamıyordu. Hatta yine bir forumda da bunun muhabeti dönmüştü. Sanki torpidoya takılan hapörler sığmıyormuydu öyle bir şey vardı yanlış da hatırlıyor olabilirim çok zaman geçti. Bu atecalarda sadece beats oluyordu ilk defa gördüm. En iyisi arayıp öğrenmek.

Valla yanlış hatırlamıyorsam yapılamıyordu. Hatta yine bir forumda da bunun muhabeti dönmüştü. Sanki torpidoya takılan hapörler sığmıyormuydu öyle bir şey vardı yanlış da hatırlıyor olabilirim çok zaman geçti. Bu atecalarda sadece beats oluyordu ilk defa gördüm. En iyisi arayıp öğrenmek.
İlandaki arkadaş sadece central hoparlör takıp geçmiş. 8.2" lik multimedyada zaten beats veya seat sound için pin de yok parametrede yok.

araçtaki ses sisteminin ne olduğunU (Beats, seat sound veya stock) nasıl öğrenebiliriz. 2.el bir ateca aldım ve neler yapabilirim üzerine bunları araştırıyorum.

Geri
Üst Alt