Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Ateca Acc ( Customautotr farkıyla )

Maliyeti 3000₺ evet orjinal sensör
Birde sensör beyni değişiyor mevcuttaki beyin 4 lü yerine 8 sensör destekli olanı takılıyor ekranda da görebiliyorsun önde engel görünce fren yapıyor montaj 2/3 saat sürüyor

Kesme bicme vs. oluyor mu aracta acaba ?

Tampon filan sokuluyor mu acaba ? Kablo baglantilari vs. orjinal gibi oluyor mu ? :)

Ek olarak aracim rodyum gri, on sensorler orjinal olarak boyali mi geliyor yoksa siz mi boyuyorsunuz ?
Tampon elbette sökülüyor arkasına sensörler için plastik adaptör kaynatıyor plastik kaynak yapıyor bütün kablolama orjinali gibi oluyor kendim memnun kalmadığım yeri asla başkasına tavsiye etmem
Benim aracımda aynı renk boya kodunu veriyorsun sensörlerin ikisi gövde rengi ikisi siyah olarak hazırlanıyor

Tampon elbette sökülüyor arkasına sensörler için plastik adaptör kaynatıyor plastik kaynak yapıyor bütün kablolama orjinali gibi oluyor kendim memnun kalmadığım yeri asla başkasına tavsiye etmem
Benim aracımda aynı renk boya kodunu veriyorsun sensörlerin ikisi gövde rengi ikisi siyah olarak hazırlanıyor

Hocam bu hafta sonu gibi yaptirmayi dusunuyorum. Tamponlar sokulup takilinca tam olarak oturmama vs. gibi bir durum olmuyor degil mi ?

araçta herşeyi çözdüm. Sadece şu radyo logoları ve albüm kapak resimlerinin hayalete gelmemesi hoşuma gitmiyor bir türlü.

araçta herşeyi çözdüm. Sadece şu radyo logoları ve albüm kapak resimlerinin hayalete gelmemesi hoşuma gitmiyor bir türlü.
Hocam radyo logoları normalde otomatik yüklenmeli değil mi? Sadece tek bir istasyonun logosu var bende. Hayalete logoların gelmemesi dışında, müzik değiştiğinde hayalette müzik isminin değişmeme durumu da oluyor

Hocam radyo logoları normalde otomatik yüklenmeli değil mi? Sadece tek bir istasyonun logosu var bende. Hayalete logoların gelmemesi dışında, müzik değiştiğinde hayalette müzik isminin değişmeme durumu da oluyor
İnternetten radyo logolarını indirip usb ye atıp multimedyada ayarlar üzerinden sizde logo verebilirsiniz kanallara. Ama maalesef bu logolar hayalet göstergeye gelmiyor. 5F kodlamadan her şeyi denedim olmuyor bir türlü. Müzik değiştiğin hayalette müzik isminin donması sorunu bende de oluyor. Yazılımsal bir bug sanırım. Böyle olduğunda Radyo'ya geçip geri tekrar medyaya geçiyorum düzeliyor. Seat mühendislerinin keyfi gelirde bir software güncellemesi yaparlarsa düzelecek inşallah :)

Arkadaşlar Seat Ateca 2021 Xperience aracıma Avvagcom Manisa aracılığı ile direksiyon tuş takımı değişimi olmadan, tampon vs sökülmeden lisanslı ACC aktivasyonunu 1500TL'ye yaptırdım. İzmir ve ege bölgesinde en iyi Vagcom istayonu olduğunu düşünüyorum. Yaptıracak arkadaşlara yardımcı olabilmek amacıyla yazdım. Çünkü bazı yerler tuş takımı ve tampon vs sökerek bu işlemi gerçekleştiriyor. Instagram üzerinden avvagcom şeklinde yaptıkları uygulamalara bakabilirsiniz.

Arkadaşlar Seat Ateca 2021 Xperience aracıma Avvagcom Manisa aracılığı ile direksiyon tuş takımı değişimi olmadan, tampon vs sökülmeden lisanslı ACC aktivasyonunu 1500TL'ye yaptırdım. İzmir ve ege bölgesinde en iyi Vagcom istayonu olduğunu düşünüyorum. Yaptıracak arkadaşlara yardımcı olabilmek amacıyla yazdım. Çünkü bazı yerler tuş takımı ve tampon vs sökerek bu işlemi gerçekleştiriyor. Instagram üzerinden avvagcom şeklinde yaptıkları uygulamalara bakabilirsiniz.

Hikayedeki araç sizin galiba,memnun kaldınızmı özellikten güzel çalışıyormu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt