Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg taktırmayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir?

BRC bence bende de aynı araç var brc takılı çok memnunum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Modelini hatırlamıyorum ama yarın modeline bakıp gönderebilirim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Landirenzo var bende ve tavsiye ederim. Olgun lpg Kayseride değil mi ? Adamlar Landirenzo'nun distribütörü idi değişmedi ise... Soruşturabilirsin.

Bir de şunu eklemek isterim ki ve çoğunluğun sana diyeceği şey : Ne marka taktırırsan taktır ama ustan iyi olsun...

Landirenzo var bende ve tavsiye ederim. Olgun lpg Kayseride değil mi ? Adamlar Landirenzo'nun distribütörü idi değişmedi ise... Soruşturabilirsin.

Bir de şunu eklemek isterim ki ve çoğunluğun sana diyeceği şey : Ne marka taktırırsan taktır ama ustan iyi olsun...

Evet olgun landirenzonun bayısı benımde aklımdaki landirenzo ama dediğiniz gibi herkes ustan iyi ise sorun yok dıyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı.
Git ustasına güvendiğin en ucuz ve bayi ağı en geniş olan markayı taktır.
Mesela Atiker işini fazlasıyla görür.

1.4 tsi 140hb leon aracımda 4 yıldır sorunsuz bir şekilde lovato markasını kullanıyorum. Arada benzinde çekiyor km de 18-20 kuruş yakıyor

Geri
Üst Alt