Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg taktırmayı düşünüyorum önerirmisiniz

yrn

Kayıtlı Üye
2014 1.4 reference Aracımı alalı 3ay oldu haftalık 300km’den aşağı düşmüyor 120ile 150arası bir masrafı oluyor bana 30binde km lpg önerirmisiniz ?

benim tercihim zavolli marka lpg sistemi biraz fiyatı yüksek ama malzeme kalitesi olarak değer olduğunu düşünüyorum.
zavolli haricinde de atiker gold serisi araştırılabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: yrn
benim tercihim zavolli marka lpg sistemi biraz fiyatı yüksek ama malzeme kalitesi olarak değer olduğunu düşünüyorum.
zavolli haricinde de atiker gold serisi araştırılabilir.

1sene sonra model yükseltebilirim 1sene için değer mi masrafa kararsızım teşekkür ederim :)

bir sene içerisinde model yükseltmek amacıyla değiştirmeyi düşünüyorsanız tabiki de gerekmez bir de şu açıdan bakın isterseniz ortalama yakıt sarfiyatı nedir bilmiyorum ama satarken de değer kaybetmiş veya lpg bedelini alamadığınız bir durum olmayacak.

Eğer kısa süre içinde satacaksaniz gerek yok. LPG ye yapacağınız masraf satarken birebir karsilamaz.

Lpg sisteminin; yakıt sarfiyatı, kit ve ruhsat/muayene masrafları dahil kendini amorti etmesi kabaca 2 - 2,5 yıl diyebiliriz.
Daha önceki araçlarımda çok yaptım bu hesabı.
1 yıl lpg li kullanıp satmak hiç mantıklı değil.

2014 1.4 reference Aracımı alalı 3ay oldu haftalık 300km’den aşağı düşmüyor 120ile 150arası bir masrafı oluyor bana 30binde km lpg önerirmisiniz ?
Selamünaleyküm seat ibiza 2014 refance aracıma prins teknomax taktirdim 3000 TL artı ruhsat muayene 500 TL toplamda 3500 TL 53.000 km de şuan 56.000 km de benzinde ortalama 7 TL desek 46 krş yakıyordu 300 TL lık benzın ile 600 km gidiyordum aşağı yukarı kullanıma bağlı şuan 120 TL lık gaz ile 35 litre doluyor vede 450 km garanti gidiyorum 26 kuruşa denk geliyor gayet iyi vede cekisinde sesinde herhangi birşey yok Aracımın bu kunustuklarim yakın değerler tabiki tam hesaplama şansım yok gidi gidina gerisi senin tercihine kalmış

Geri
Üst Alt