Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg girişi sorunu! Yardım...

mturkmencekic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
2008 Leon 1.6 Stylance aracımda atiker marka lpg var. Lpg girişi sağ alt tekerin orda pompacılar yakıt alırken zorluk çıkarıyor. Bu girişi benzin deposunun oraya aldırabilirmiyiz ? Ankara da en uygun kim yapar tahmini masrafı ne olur ? Ya da Başka öneriniz var mı ? Yardımınız için teşekkür ederim. iyi forumlar.

Arkadaşlar merhaba,
2008 Leon 1.6 Stylance aracımda atiker marka lpg var. Lpg girişi sağ alt tekerin orda pompacılar yakıt alırken zorluk çıkarıyor. Bu girişi benzin deposunun oraya aldırabilirmiyiz ? Ankara da en uygun kim yapar tahmini masrafı ne olur ? Ya da Başka öneriniz var mı ? Yardımınız için teşekkür ederim. iyi forumlar.

İyi bir usta bulursanız alabilirsiniz fakat tekrar proje istene bilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ankaradan kimse yok sanirim yardimci olacak Tesekkurler, ama proje işi sıkıntılı gibi.

pompacı zorluk mu çıkarıyor :)
işi o onun ne zorluk çıkarması.

2009 Leon stylance sahibiyim bu olay bir kaç defa benim de başıma geldi fakat genelde ismi pek duyulmamış istasyonlarda böyle sıkıntı çıkıyor , pompacı gaz girişine tabancayı baglayamayip arabada sıkıntı var diyor. Tp,opet, Shell hiçbirinde 1 kez bile sorun yaşamadım

Geri
Üst Alt