Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon5F Downpipe Hk.

tibuk5361

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,
Aracım Seat Leon FR 2015 (125). Aracıma sadece downpipe yaptırmak istiyorum , artıları eksileri tecrübe edinmiş arkadaşlar yorum yapabilirler mi ?
Egzozdan gelen ses değişir.mi değiştirse ne kader değişir
Alt devirler boğulur mu (yazılım düşünmüyorum)
Duman atar mı?

Herkese Merhaba,
Aracım Seat Leon FR 2015 (125). Aracıma sadece downpipe yaptırmak istiyorum , artıları eksileri tecrübe edinmiş arkadaşlar yorum yapabilirler mi ?
Egzozdan gelen ses değişir.mi değiştirse ne kader değişir
Alt devirler boğulur mu (yazılım düşünmüyorum)
Duman atar mı?

Arkadaşın da dediği gibi yazılımsız bu işlemi yaptırmak aracın performans kaybına ve fazla yakıt tüketimine neden olur
Standart bir yazılım ile kullanmak daha iyi olacaktır yazılım ile duman olayını çözülüyor ama ufak bir ses farkı olabilir

Arkadaşın da dediği gibi yazılımsız bu işlemi yaptırmak aracın performans kaybına ve fazla yakıt tüketimine neden olur
Standart bir yazılım ile kullanmak daha iyi olacaktır yazılım ile duman olayını çözülüyor ama ufak bir ses farkı olabilir
Teşekkür ederim,
O zaman yazılım da şart olur tabiki , peki egzoz sesi ile alakalı ne bir değişiklik olur? İnsanlığı rahatsız edecek seviyede bir durum oluşur mu?

Teşekkür ederim,
O zaman yazılım da şart olur tabiki , peki egzoz sesi ile alakalı ne bir değişiklik olur? İnsanlığı rahatsız edecek seviyede bir durum oluşur mu?

Orta ve son susturu için bir işlem yapılmayacaksa rahatsız edici bir şey olmaz diye tahmin ediyorum. Ama orda da değişim yapılacaksa vanalı şart

Geri
Üst Alt