Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon vites ışığı

K.Gümüş

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, 3 gün önce yeni arabama kavuştum . Fakat dün akşam ilgimi çeken bir konu oldu. Araç kilitli garaj da iken balkondan baktığımda dsg vites de p n d gibi olan vites yanındaki ışıkların yandığını fark ettim bunlar normal mi araç kilitli olmasına rağmen . Teşekkür ederim.

Kapı kitlendikten 20-40 sn sonra enerji kesilmesi, ışıkların kapanması lazım. Daha uzun yanıyorsa problem var demektir.

image.jpg
Görsel de biraz görünüyor araç kilitlendikten sonra 10 dk geçmesine rağmen araç içinde vites el freni mode start stop butonlarında ışık yanıyor

2019 Fr sahibiyim..Aracı stop edip kitledikten sonra otomatik farlar söndüğü anda tüm ışıklarında kapanması gerekir ..bu şekilde yanık kalması aküyü bitirebilir diye düşünüyorum..Birde far düğmesini auto konumdan sıfır yani tam kapalı konuma getirip kapıları kitleyin ve deneyin sönecekmi...Ama yinede bu ışıkların yanık kalması bence normal bir durum değil

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, 3 gün önce yeni arabama kavuştum . Fakat dün akşam ilgimi çeken bir konu oldu. Araç kilitli garaj da iken balkondan baktığımda dsg vites de p n d gibi olan vites yanındaki ışıkların yandığını fark ettim bunlar normal mi araç kilitli olmasına rağmen . Teşekkür ederim.

Merhaba resimde de gördüm bu kadar uzun yanmaması gerekir bence kontrol ettirin

Teşekkür ederim hocam , bu gün doğuş oto ya götüreceğim inceleme yapacaklar

Aracımı Doğuş Oto Kartal servisine götürdüm , aracı cihaza bağladılar herhangi bir problem olmadığını belirttiler . Daha detaylı bir inceleme için yarın tekrardan bırakacağım aracı muhtemelen 7-8 saat servis de kalacak . Umarım bi an önce açıklığa kavuşur

Sorunun kaynağını İnanın bende merak ediyorum gelişmeleri paylaşmaya devam edersiniz sevinirim

Geri
Üst Alt