Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon temizlik lekesi

Bende de kalorifer kısmına koku koyulduğu için erime olmuştu önceki sahibi yapmış kaplamayı degistirmistim 2016 da 279 tl odemistim

Arkadaşlar bugün bi ustaya danıştım upcare all purpose cleaner adlı temizlik ürününü deneyelim dedi aldık denedik işe yaradı ilk denemede ciddi oranda temizledi. Ürün sprey şeklinde kirli bölgeye biraz sıkıp fırça veya diş fırçası ile sürtüyorsunuz ardından bez ile temizliyorsunuz, kısa sürede ciddi sonuç verdi bilginiz olsun, yeni hali fotosunu de atıyorum. Etkili kimyasal olduğu için kullanırken elektronik aksama gelmemesine dikkat edin. Şu an tüm bölgeye uygulamadım henüz vaktim olmadığı için, sadece belirgin olan yere uyguladım.IMG_20210206_172652.jpg

Diyarbakır'da yaşıyorum hocam.

Önerileriniz için hepinize teşekkür ederim. Kalorifer ızgarasına oto kokusu takmıştım bir kez ancak bu lekeler olduktan sonra takmıştım. O da arttırmış olabilir bilmiyorum ama belirgin şekilde oto kuaför sonrası ortaya çıktı. Dediğiniz gibi yüzeyi eritip leke bırakmış direk kimyasal sıkmışlar muhtemelen. Deterjanla temizlik yöntemini deneyeceğim. Bunun dışında boyatma konusunda orjinal rengi tutturma ve sök-tak konusunda iyi br usta bulamadım henüz o yüzden cesaret edemedim. Eğer Diyarbakır'da öneriniz olursa boyatmak daha sağlıklı ve kesin çözüm olacak sanırım
adanaya parçayı söküp gönderirim derseniz yardımcı olurum.

Arkadaşlar bugün bi ustaya danıştım upcare all purpose cleaner adlı temizlik ürününü deneyelim dedi aldık denedik işe yaradı ilk denemede ciddi oranda temizledi. Ürün sprey şeklinde kirli bölgeye biraz sıkıp fırça veya diş fırçası ile sürtüyorsunuz ardından bez ile temizliyorsunuz, kısa sürede ciddi sonuç verdi bilginiz olsun, yeni hali fotosunu de atıyorum. Etkili kimyasal olduğu için kullanırken elektronik aksama gelmemesine dikkat edin. Şu an tüm bölgeye uygulamadım henüz vaktim olmadığı için, sadece belirgin olan yere uyguladım.Ekli dosyayı görüntüle 22163
Ustad cok gecmis olsun gorunurde birsey kalmamis masallah :)

Geri
Üst Alt