Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Montaj ve Demontajı detayları

memet_one

Administrator
Katılım
9 May 2013
Mesajlar
13,811
Puanları
114
Arkadaşlar internet te araştırma yaparken böyle bir site buldum ve acayip işe yarayacağını düşünüyorum. Bütün seat modellerinin söküle bilen bütün parçalarını kod numaraları ile birlikte göstermesi de ayrıca güzel yanı

Görmek için tıklayın
 

memet_one

Administrator
Katılım
9 May 2013
Mesajlar
13,811
Puanları
114
Benim çok işime yarıyor. sisleri beyaz yapmak istiyorum bir türlü sökmenin yolunu bulamamıştım şimdi öğrenmiş oldum. İlerleyen işlerde yapacaklarımda çok daha yararlı olacaktır.
 

memet_one

Administrator
Katılım
9 May 2013
Mesajlar
13,811
Puanları
114
Arkadaşlar site ye ulaşılıyor denedim iki linkte sağlam bende hemen acılıyor. Telefondan giren varsa sıkıntı oluyor bende giremiyorum telefondan

Ayrıca buna benzer bir site daha buldum parçaları ve kodlarını veriyor yani hangi parça olduğu ve kodu belli resim üzerinde de gösteriyor hemde hangi bütün ülkeler seçeneği var.

http://vagfans.info/TR/seat/E/LE/Leon-Leon 4/2013/754
 
Üst Alt