Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kaput plastik kısım

hkntg

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Ağu 2019
Mesajlar
9
Puanları
3
Arkadaşlar, 2010 Leon aracım var, ön kaput üst kısmındaki plastik bölüm solmuş bir durumda hafif beyazlamış kısımlar da var. Bunu gidermek için ne yapılabilir? Bir ustaya sorduğumda sprey plastik boyası ile boyanabilir dedi ancak emin olamadım. Bildiğiniz üzere kabarcıklı bir yapıya sahip orası boyatırsak orjinalliği gider mi? Başka bir çözüm önerisi olan var mı?
 

msinadogan

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Nis 2020
Mesajlar
88
Puanları
18
İnstagramda plastik parlatıcı ürünlerin reklamı çıkmıştı karşıma. Hatta bir ürün abd malı olduğunu ve uzun süre parlaklık sağladığını iddia ediyordu. Ne kadar işe yarar deneyimlemediğim için bilmiyorum ancak bu tarz ürünler ile arada bir bakım yaparsanız boyamadan parlaklık sağlayabilirsiniz.
 

safaks

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Haz 2010
Mesajlar
341
Puanları
28
Ben o parçayı karbon folyo ile kaplamıstım bi 10 yıl önce. Bir yeri kuş yemesi dışında halen güzel görünüyor. Sende kaplayabilirsin. Folyoyu alırken dikine ölçü alma ama. Yoksa folyo ucundan bi 6 7cm yer kısa kalıyor.
 
Üst Alt