Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr multimedya sorunu

oruchasan99@gmail.

Kayıtlı Üye
Aracım 2015 seat leon fr. Aracı aldıktan sonra fark ettiğim ve çözemediğim bir sorunum var.. 6.5 inc lik multimedya sistemimde phone tuşuna bastığımda telefon kullanılamıyor uyarısı alıyorum. Aynı şekilde direksiyondaki phone tuşuna bastığımda ise bildirim ekranında "Telefon şu an hizmet dışı" şeklinde uyarı ile karşılaşıyorum. Bu sorunu başka yaşayan varmı? Neyden kaynaklı bir sorun olabilir?

Bluetooth kapalı olabilir telefonunda kontrol ettin mi? Eğer açık olduğu halde yapıyorsa telefonundan Bluetooth da bu cihazı unut yapıp sil. Daha sonra tekrar eşleştirmeyi dene.

Aracın bluetooth 'u kapalı, ondan dolayı alıyorsunuz o uyarıyı, tam nasıl açıldığını hatırlamıyorum ama ekranın alt ortasındaki ayarlar menüsünü biraz kurcalayın, oralarda bir yerlerdedir.

Yok abiler olmadı ya. Bu teybi yeniden kodlayabilcek bir yer varmı??

Geri
Üst Alt