Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Cold Start

Güzel ses başarılı :D 11 nisanda randevum var maslakta emil egzozda dowmpipe düz boru sona varex bakalım nasıl birşey çıkacak meydana

Epey ses almışsınız. Ancak keşke son susturucu iptali yapsaydınız. Hem daha güzel bir ses alıyorsunuz hem de araçta performans kaybı yaşamıyorsunuz.

Epey ses almışsınız. Ancak keşke son susturucu iptali yapsaydınız. Hem daha güzel bir ses alıyorsunuz hem de araçta performans kaybı yaşamıyorsunuz.
Alt devirler ölüyor sanırsam ama ben bi şikayetim olmadı bir de içeri de neredeyse hiç ses yok ben de son iptali düşünüyorum ama orta iptali hali de tatlı ve rahatsız etmeyen bi ses veriyor

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Maşaallah. Sadece orta iptal ile çok güzel ses almışsınız.

Benim araba cold start yapmıyor. Devir 1 de oluyor olmuyor, hemen düşüyor. Çok nadir adam akıllı cold start yapıyor, devir 1’in üstünde olunca keyif alıyorum fakat yapmıyor zalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt