Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr 225 40 r18 Lastik Seçimi ? Yardımlarınızı bekliyorum

Altug727

Kayıtlı Üye
Arkadaslar selamlar herkese. Forumda yeniyim 2017 model 1.4tsi fr aracim var. Aracimda fabrika cikisli brigestone turanza lastikler mevcut ama resmen bu lastikler yuzunden araba kullanmaktan sogudum ne yol tutusu var nede kalkista patinaj gibi sorunlar.
Velhasil asil soruma gelelim :) lastikleri degistirmenin vakti geldi ufak bir arastirma yaptim dunlop fm800 serisi iyi gibi geldi ama forumda kullanan bilen abilerimizin yorumlarina ihtiyacim var. Yardimlarini bekliyorum :)
Not : aracimida fabrika cikisli 18 jantlar oldugu icin lastik olculeri 225 40 r18

Son düzenleme:
Arkadaslar selamlar herkese. Forumda yeniyim 2017 model 1.4tsi fr aracim var. Aracimda fabrika cikisli brigestone turanza lastikler mevcut ama resmen bu lastikler yuzunden araba kullanmaktan sogudum ne yol tutusu var nede kalkista patinaj gibi sorunlar.
Velhasil asil soruma gelelim :) lastikleri degistirmenin vakti geldi ufak bir arastirma yaptim dunlop fm800 serisi iyi gibi geldi ama forumda kullanan bilen abilerimizin yorumlarina ihtiyacim var. Yardimlarini bekliyorum :)
Not : aracimida fabrika cikisli 18 jantlar oldugu icin lastik olculeri 205 40 r18
Lastik yüzeyinin 205 olduğundan eminimisin..225 olmasin

Lastik konusu cidden herkesin fikrinin olduğu ve ucu çok açık bir konu bende lastiklerimi değiştireceğim ama herkes farklı bir marka öneriyor kimisi çok uçuk kimisi normal fiyatlarda ister istemez kararsız kalıyorum bilemiyorum valla

Valla bende p.tesi degistirmeyi dusunuyorum ama lastikciye gitmeden forumda kullanan arkadaslar varsa fikirlerini alayim dedim

Michelin PilotSport4 tavsiye ederim, uygun fiyatlı ürün olsun derseniz bence falken zx310 tam bir fiyat/performans lastiği.

Bence 4 mevsim olan lastiklerden alın hamuru biraz yumuşak olsun..sizin lastikler zaten yanak kaldı nliklari 40 felan..süspansiyon sert

Continental Eco Contact 6 ve Michelin Energy Saver+ lastiklerini öneririm. İkisi arasında da michelin bir miktar daha iyi yol tutarken, Continental daha sessizdir. Fiyatları biraz yüksek ama kesinlikle tavsiye edeceğim iki lastiktir.

Petlas sport velox oldukça iyi verim aldım. Önceki michelin pilot sport 4 ile benzer performanslı.

Geri
Üst Alt