Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr 225 40 r18 Lastik Seçimi ? Yardımlarınızı bekliyorum

Bende de aynı araç aynı lastikler var, ben de memnun değilim yazlıklardan.
Kışlıklarım falken euro winter, onlardan çok memnunum, lastik değişeceğim zaman ki bütçeye bakarak ya falken ya da michelin ps4 bakacağım.

Baya modifiyeli bir E92 3.35i kullanan arkadaşım (araç yaklaşık 500 teker beygir üretiyor) ps4 lere geçtiğinden beri aracından çok daha memnun, sarma vs gibi problemleri ortadan kalktı, araç öncesinde 120 ile giderken gaza yüklenince bile sarmaya başlıyordu (PZero ile). Yani bizim araçlar için biraz fazla ama lastik aracın yola basan tek noktası, para harcanmaya değer görüyorum o yüzden :)

Evet arkadaslar sonunda bugun gidip falken ze310 serisi lastiklerden taktirdim. Tek kelimeyle mukemmel ben bukadar buyuk bir performans beklemiyodu. Mukemmel bir yol tutusu ve 0 patinaj. Araci aldigim 2017 den beri kullanamiyormusum brigston lastikler yuzunden. Falken yuzumuzu guldurdu bakalim nekadar sure omurlu olacak. Forumda alacak arkadaslara tavsiyemdir. 225 40 R18

Merhaba ben 195/55/16 olarak
Fm 800 kullandım genel olarak iyi diyebilirim. Orta sert oldugunu düsünüyorum. Michelin veya conti kadar yumusak olmaya bilir. Ama yok tutus ıslak zemin tususu ıyı diyebilirim. Biraz ısınınca daha iyi yol tutuyor. Spor lastikler zaten genel olarak bu karekter. Fiyat/performans p/f lastik denebilir

FM800 serisi biraz sert kaliyo sanirim dunlop turkiye sarlarina uygun uretmemis doye duydum

Birde zaman ilerledikce lastik sertliginden alt takimda sikinti yasayanlari duydum

Dunlop yerli uretimdir. Ako grup sayfasımdan markalerı inceleye bilirsin.
Petlas,starmaxx,milestone,falken,maxiss,toyo, dunlop gibi bircok marka lastik aynı catı altında üretiliyor.

Evet arkadaslar sonunda bugun gidip falken ze310 serisi lastiklerden taktirdim. Tek kelimeyle mukemmel ben bukadar buyuk bir performans beklemiyodu. Mukemmel bir yol tutusu ve 0 patinaj. Araci aldigim 2017 den beri kullanamiyormusum brigston lastikler yuzunden. Falken yuzumuzu guldurdu bakalim nekadar sure omurlu olacak. Forumda alacak arkadaslara tavsiyemdir. 225 40 R18

Aynı lastiği bende aldım. 2 haftadır kullanıyorum, bu hafta sonu uzun yol yaptım. Performans gayet mutlu edici,

Lastiği kaça aldınız ? Bende biraz yorumlara göz attım da herkes çok memnun kalmış önermiş.

Çok iyi karar vermişsiniz bende kullandıktan sonra çok memnun kaldım

Geri
Üst Alt