Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr 2017 ön ızgara fr logosu

emre2707

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Aracım 2017 5f leon fr. Dün ne yazık kı köpeğim fr logosunu patisiyle söküp kırmış.Netten arama yaptigimda net bir şey de bulamadim.Cogu yapiskanli veya uyumsuz renge ve uyumsuz boyuta sahip.Acaba nereden bulabilirim logoyu?IMG-20190909-WA0011.jpeg

TRY 7.57 | FORKLIFT, DAMPERLI kamyon 6.5*4CM 3D Araba Çıkartmaları Ve Çıkartmaları Oto Sticker koltuk fr audi bmw Aksesuarlar Için autocollant de voiture
Bu işinizi görür mü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

TRY 7.57 | FORKLIFT, DAMPERLI kamyon 6.5*4CM 3D Araba Çıkartmaları Ve Çıkartmaları Oto Sticker koltuk fr audi bmw Aksesuarlar Için autocollant de voiture
Bu işinizi görür mü

Bılemiyorum ki tam ölçüleri uygun olabilir mi? orijinali hep yapistirmali hem de iki tane ince vida tarzi uzantisi vardı.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim aracın logosunu çalmışlardı. Bunu aldım. Ölçüleri standart.

b82ba9feddd09fd9833bb6e3cb2d12aa.jpg
18eb876cc08d0a6fac8c801c2c26909f.jpg
6236a6df1e1ed39e2996a9ca24eea0ed.jpg

ürün gayet güzel gözükuyor iste kafama takılan ön ızgaranin ölçüsüne uyar mi ve kaportaya yapistigi gibi plastige yapisir mi ? simdi siparis versem 3 aya da zor gelir eminim ki

Servise bir sorsanız? 15-20 liralık bir parça olabilir onuçta :)
Bir de sadece geçen iki parça şeklinde de değil, muhtemelen düzgün takılabilmesi için ızgaranın sökülmesi gerekir

fr-logo-on-2.jpg

Servise bir sorsanız? 15-20 liralık bir parça olabilir onuçta :)
Bir de sadece geçen iki parça şeklinde de değil, muhtemelen düzgün takılabilmesi için ızgaranın sökülmesi gerekir

fr-logo-on-2.jpg
Bugun de arayacagim servisi de işte Kastamonu'da servis olmayinca Ankara veya Corum'a gitmek zor bu için.O.nedenle netten arastirma yaptim.Sizin gosterdigimiz modeller ibiza ve normal mk2 leon mazgallarina gecirip arkadan tutturmak icin oldugunu gördüm:) Screenshot_20190910-073602.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

ürün gayet güzel gözükuyor iste kafama takılan ön ızgaranin ölçüsüne uyar mi ve kaportaya yapistigi gibi plastige yapisir mi ? simdi siparis versem 3 aya da zor gelir eminim ki

Dedıgım gibi. Ölçüsünü alın bakın zaten ölçüsü yazıyor ürünün ona göre karar verirsiniz
Ve 1 ayı bulmaz gelmesi. Bana 13 günde gelmişti

Geri
Üst Alt