Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ekran

K.Gümüş

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba , 2020 Leonum var bu gün birşy denedim. Video attım USB ye fakat ekranda görüntü izleyemedim bununla ilgili bilgisi olan var mı

Merhaba. USB ile video izleyebilmeniz için torpido gözü içerisindeki ünitenin mib2 ile değişmesi gerekir. Standart üniteler bunu desteklemiyor.

Torpido da benm bir ünite var CD okuyucu felan bunun sökülüp farklı mı takılması gerekiyor

Torpido da benm bir ünite var CD okuyucu felan bunun sökülüp farklı mı takılması gerekiyor
Evet sizin mevcut üniteniz en baz olanı olduğu için desteklemez. Bu üniteyi üst seviye olan mib2 ünite ile değiştirirseniz gerek USB üzerinden gerekse CD okuyucu üzerinden video, film vb. izleyebilirsiniz. Bunun dışında USB ile video izleme imkanı yok diye biliyorum.

Evet sizin mevcut üniteniz en baz olanı olduğu için desteklemez. Bu üniteyi üst seviye olan mib2 ünite ile değiştirirseniz gerek USB üzerinden gerekse CD okuyucu üzerinden video, film vb. izleyebilirsiniz. Bunun dışında USB ile video izleme imkanı yok diye biliyorum.

Benimde 2020 makyajlı atecam var onada hayalet ekrana navigasyon ekletmek istiyorum ama torpidoya baktım cd girişi yoktu saklama alanı vardı nereye baktıysam bulamadım nasıl yapabilirim?

Navigasyon için sizin aracınızda muhtemelen mib3 olması gerekiyor. Onu da henüz getiren olduğunu sanmıyorum. Vag retrofit işi ile uğraşan yerlere sormak lazım.

Benimde 2020 makyajlı atecam var onada hayalet ekrana navigasyon ekletmek istiyorum ama torpidoya baktım cd girişi yoktu saklama alanı vardı nereye baktıysam bulamadım nasıl yapabilirim?

Merhaba mib2 yada min2.5 almanız gerekli birde özel optik kablo almanız gerekiyor
Bende 2017 model ateca var hayalet sonradan takıldı ünite de yurtdışından alındı kablo ile ekrana navigasyon geliyor sadece yoksa sadece ekranda gösteriyor
F5814A9F-1231-4A62-BACF-82C086D042D8.jpg

Merhaba,

Nereden aldiniz ve fiyat nedir acaba ?

Şuan bunu satan birkaç yer var bazen de sahibinden de satan çıkıyor sıfır alırsan 7bin civarı 2. Elde 4-4.5 arası satılıyor daha fazla isteyen de olabilir

Ben yurtdışından aldım aracı çıkartıp araca göre özellikleri kodlama yapılıyor

Geri
Üst Alt