Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon alt muhafaza kırığı

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize merhaba..Geçenlerde Ufak bir alt sürmesinden dolayı muhafaza kapağının bir bölümünün yerinden çıktığını farkettim.Şu an için sürüşe engel bir durum yok aracın 1 ay sonra yıllık bakımı olucak bakım esnasında serviste halletmek istiyorum ama parçanın sadece yerinden çıkan kısmını takmak yerine tüm muhafazayı değiştirmek gerekiyor derler mi ya da sanayide bi ustaya göstersem vidalayıp takabilirler mi acaba Image1595626717.626172.jpg

Arkadaşlar hepinize merhaba..Geçenlerde Ufak bir alt sürmesinden dolayı muhafaza kapağının bir bölümünün yerinden çıktığını farkettim.Şu an için sürüşe engel bir durum yok aracın 1 ay sonra yıllık bakımı olucak bakım esnasında serviste halletmek istiyorum ama parçanın sadece yerinden çıkan kısmını takmak yerine tüm muhafazayı değiştirmek gerekiyor derler mi ya da sanayide bi ustaya göstersem vidalayıp takabilirler mi acaba Ekli dosyayı görüntüle 21682
Aynen sanayide akıllı cıvata ile kolayca sabitlenir.

Arkadaşlar hepinize merhaba..Geçenlerde Ufak bir alt sürmesinden dolayı muhafaza kapağının bir bölümünün yerinden çıktığını farkettim.Şu an için sürüşe engel bir durum yok aracın 1 ay sonra yıllık bakımı olucak bakım esnasında serviste halletmek istiyorum ama parçanın sadece yerinden çıkan kısmını takmak yerine tüm muhafazayı değiştirmek gerekiyor derler mi ya da sanayide bi ustaya göstersem vidalayıp takabilirler mi acaba Ekli dosyayı görüntüle 21682

Dün bende benzer bir konu açmıştım sanırım sorunumuz ortak.

Evet farklı noktalarda oluşan kırıklar ama sorunumuz ortak servise gitmeden önce fırsat bulursam sanayide vidalatmaya çalışacağım..Uzaktan bakınca altta sarkan bir parça hiç hoş durmuyor

Evet farklı noktalarda oluşan kırıklar ama sorunumuz ortak servise gitmeden önce fırsat bulursam sanayide vidalatmaya çalışacağım..Uzaktan bakınca altta sarkan bir parça hiç hoş durmuyor

bende aynı yolu deneyeceğim kısmetse.
Bu arada sizdeki sağ ön tekerin orasımı resimden çok anlayamadım ama,benim sağ tarafta hiç bu şekilde kapak sanırım,sadece solda olsa gerek

Evet sağ ön teker arka kısıma ait resim..Aracım 2019 leon fr muhafaza kapak monte yerleri bazen farklılıklar gösterebiliyor yada sizin kapak yerinde olduğu için sabit bir parça olarak görünüyor da olabilir

Bikaç hafta önce açtığım bu konuyu olayın sonucunu bildirip kapatmak istedim..Aracı iş yoğunluğundan anca sanayiye götürme fırsatı bulabildim lifte çıkartıp altına bakılması sonucunda küçük plastik bir vidanın yerinden çıktığı görülüp yerine yenisi takıldı lifte çıkarma ücreti 15 vida ise 5 TL olmak üzere 20 TL ye halletmiş oldum

Benim kapak ustanın bir el mğdehalesi ile yerine oturdu,yerinden çıkmış sadece dedi,kırık falan yokmuş meğer

Geri
Üst Alt