Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2020 anahtarsız giriş çalışmıyor

Pakiza

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Aracımı ilk bakıma servise götürdüm. Servisten teslim alıp eve geldiğimde aracım dokunmayla açılmamaya başladı. Bagaj ve ön kapılar açılmıyor ancak dokunduğumda kilitlenebiliyor. Yani aracı sadece kumandayla açabiliyorum. Bu konuda bilginiz var mı?

benim 2. aracım da megane 3 icon paket onunda kumanda pili bitmişti değiştirdim falan o da aynı şekil oldu açılmıyor ama kilitleniyor. çözüm de bulamadık bosvermistim ama bi araştırayım bu konuyu bi.

Çözdüm sorunu. 11 aylık arabanın pili zayıflamış. Yedek anahtarla açabildim.

Anahtar pili zayıfladığında uyarı verir araç, sizin aracınız vermedi mi?

Çözdüm sorunu. 11 aylık arabanın pili zayıflamış. Yedek anahtarla açabildim.
Ya bu kumanda pilleri neden servis sonrası zayıflar sürekli? benim de 2 kere başıma geldi servis sonrasında. Hayır pilini değiştiriyorlar desem sonradan taktığım varta içinde yine varta vardı. Aküde genelde servis sonrasında biter bununla ilgili istatistik tutulması lazım :D

Ya bu kumanda pilleri neden servis sonrası zayıflar sürekli? benim de 2 kere başıma geldi servis sonrasında. Hayır pilini değiştiriyorlar desem sonradan taktığım varta içinde yine varta vardı. Aküde genelde servis sonrasında biter bununla ilgili istatistik tutulması lazım :D
Test ya da kalibrasyon benzeri bir işlem yapılıyor olabilir. Aynaları kapatmak için basılı tutarsanız mesela çok çabuk biter pili, zaten zayıflamışken bir de test vs yaparlarsa bitebilir :)

Arkadaşlar yedek anahtarla açıyor evet, hiç sıkıntı yok ancak diğer anahtarın pilini değiştirdiğin halde açmamaya devam ediyor . Uzaktan açıyor ancak anahtarsız girişi çalıştırmıyor

Anlayacağınız 20 tl ye boşa pil değiştirdim. Servisi aradım. Anahtarım sizse getirdiğimde sağlamdı ancak sizden aldığımda sıkıntı yaşadım diye. Cevap şu: araç garantili zaten getirin hallederiz falan filan. Anlamıyorum yani garantisi olmasa aracın yapmayacaklar mı?

İnsanın o anda aklına gelmez ki anahtarı denemek

Servise de hiç güvenmiyorum açıkçası. Saçma sapan işlere bir yığın para alıp ufak bi sıkıntıda yanınızda durmuyorlar

Geri
Üst Alt