Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2006 teyp solukluk

emrreguclu

Kayıtlı Üye
merhaba ben geçen hafta 1.6 referance 2006 leon aldım.forumda yeniyim hatam varsa kusura bakmayın
radyo ekranındaki yazılaş aşırı soluk. farları yakınca kırmızı renkte oluyor ama içindeki yazılar okunmuyacak derecede başka kimse bu konuyu açmamış
değiştirmelimiyim nasıl olucak birde ankaradayım ustası olan varsa bilgi verebilirimi

Oncelikle aracin hayirli ugurlu olsun. Allah kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin insallah.. Konu hakkinda bir fotograf atma sansin varsa daha iyi yorumlariz diye dusunuyorum. Sol tarafta far anahtarinin yaninda aydinlatma parlaklik ayari var o sondayken bile soluk mu? Yazilar asagidaki sekilde ise normal degilse bir sorun vardir. Sorunda muhtemelen ön ekran panelindedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-10-04-47-44-858.jpeg
    Screenshot_2019-12-10-04-47-44-858.jpeg
    68.7 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2019-12-10-04-47-15-928.jpeg
    Screenshot_2019-12-10-04-47-15-928.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
aıleye hos geldınız kalıcı ve aktıf olmanız dılegı ıle ankarada kı bulusmalarımıza beklerız
bulusmalarda konu hakkında sızlere daha detaylı destek olabılırız beklıyoruz :)

sağolun cevap için. Ekran bu sabah geldi yazılar okunmuyacak kadar silik ama tek bi noktada değil komple ekran olarak. akşam yine gitti. farları yakıca kırmızıda oluyor renk ama içindeki yazılar okunmuyor

Ozaman ekran panelinde problem var maalesef. Ekran paneli icinde ekrana guc veren pinlerde sorun vardir. Eski casio saatleri hatirlarsaniz bu sorun olunca söküp ordaki iletken plakayi temizlerdik duzelirdi :) sokulse bir ihtimal duzelir. Teybi sokunce sagda ve solda iki adet alyan var kafaya yakin kisimda. Onlari sokunce kafayi cekince cikar soketli bir yapisi var. Sonrasinda 8-10 civari vida sokup paneli dagitabilirsiniz. Yada iyi bir telefon yada elektronik tamircisi kolayca sorunu bulabilir.

Geri
Üst Alt