Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEONİTA'dan öneri!!LEON'da dinlenecek 4 bomba:)

ARACIMIN TORKUNU YÜKSELTTİKTEN SONRA BENİ PAKLAYAN TEK ŞARKI METALLICA'DAN Wherever I May Roam
BU ŞARKIYI KOYUN DRAG YAPIN ABİ

change the way you kiss me'nin 320kbps sini buldum... onu önce nero da eko ayarı vererek audio track yaptım... sonra wmp den tekrar 320kbps olarak mp3 e çevirdim... sonra aynı parçayı 15 kez üst üste ekleyerek bir cd yaptım... bitiyor tekrar başlıyor şarkı arama derdinden kurtuldum... bişi sölim mi arabamda ses sistemi olmamasına rağmen çok deli çalıyor acayip bişey oldu... tavsiyen için teşekkürler Yıldız... :seat

ooooo change bombadır bende ya klasıklestı artık her arabaya bınnsımde onu calıyorum..gaza getırıyor benı:) o bişey degıl yanımda duran araclarda gaza gelıyor kımı zaman..iyi dınlmeler dılerım rıca ederim nedemek:)

DJ ver sesi ;)

Syberian Beast meets Mr.Moore - Wien (Original Mix)

Guru Josh Project - Infinity 2008

drop it low-kat deluna

Club Music 2010 - Tribal Electro House - Top List Best Hits Dj Kantik Bomb Mix

talep olursa devamı gelir arkadaşlar... ;)

Geri
Üst Alt