Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lane Assist Montajı

a.alpas

Kayıtlı Üye
Merhabalar, bugün sonunda montaj ve aktivasyon tamamlandı. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar için parça kodları şu şekilde;

Malzeme
Parça Kodu
Tedarik Şekli
Ücreti
Not
Link
Radar Kamera3QD 980 654 AAliexpress61,20 USDSet şeklinde alınabilir
KabloAliexpress15,00 USDKablo
Ön Cam575 845 011 BHNVBDoğuş Oto1.530,00 TLKasko Değişiminde Fark 254,00 TL
Koruma Kapağı3G0858633 82VDoğuş Oto55,00 TL
Koruma Kapağı3G0858634 82VDoğuş Oto55,00 TL
Kapak575868437A 82VDoğuş Oto64,00 TL
Montaj500,00 TL

Buradaki en önemli düşünce camı değiştirip değiştirmeme konusunda emin olmanız. Eğer kafanızda bir şüphe yoksa, montaj camın değişimi ile başlıyor.
  • Cam Değişiyor
  • Eski camın üzerindeki yağmur sensörü sökülerek yeni cama takılıyor.
  • Dikiz aynası yeni cama takılıyor.
  • Radar'a ait kablo demeti,tavan döşemesinden,sol A sütünündan geçirilerek canbus hattına montajı yapılıyor.
  • Radarın Cama montajından sonra kodlama yapılarak tamamlanıyor.
Aktivasyon sonrasında eklenen özellikler,
  • Şerit takip
  • Tabela okuma sistemi
  • Uzun far asistanı, şeklinde
ÖNEMLİ;

Araçta çarpışma önleme sistemi bulunmalı

8d1a1d987c8fce35205004fd3980b526.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar, bugün sonunda montaj ve aktivasyon tamamlandı. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar için parça kodları şu şekilde;
Radar 3QD 980 654 A
Cam 575 845 011 BHNVB
Braket 3G0 858 633 82 V
Braket 575 868 437 A 82V
Braket 3G0 858 634 82 V

Aktivasyon sonrasında eklenen özellikler,
Şerit takip
Tabela okuma sistemi
Uzun far asistanı
8d1a1d987c8fce35205004fd3980b526.jpg
@a.alpas öncelikle hayırlı olsun.
Lane assist ile ilgili temel bilgileri tüm takipçilerimiz için kısa bir biçimde açıklayıp toplam maaliyeti de bildirebilir misin? Daha faydalı güzel bir konu olacaktır.
Teşekkürler

IMG_7150.jpg
Cam üzerinde bu parça geliyormu birde ayna bu cama uyum sagliyormu listedeki parçalar yeterlimi montaj için

Ekli dosyayı görüntüle 21778
Cam üzerinde bu parça geliyormu birde ayna bu cama uyum sagliyormu listedeki parçalar yeterlimi montaj için
Yeni takılan cam bunun için. Ama bu parçayı alayım takarım camı değiştirmeye gerek kalmaz diye düşünüyorsanız olmaz. Camın üzerinde boyalı kısım var.
Cam mecbur değişecek. Ayna uyum sağlıyor, ekstra olarak değiştirmeye gerek yok.

Teşekkür ederim cam değişmek onda hemfikiriz de altındaki parça camla geliyomu ekstra mı alıyoruz diye çelişkide kaldım paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederim cok yararlı oldu linkteki parcalarda skıntı yasadınız mı aynı ürünü satın alabilirmi yim orjinal parça mı geliyo AliExpress ten

Teşekkür ederim cam değişmek onda hemfikiriz de altındaki parça camla geliyomu ekstra mı alıyoruz diye çelişkide kaldım paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederim cok yararlı oldu linkteki parcalarda skıntı yasadınız mı aynı ürünü satın alabilirmi yim orjinal parça mı geliyo AliExpress ten
Paylastiklarim kendim alıp aracimda kullandığımız ürünlerdir.
Bir problem yaşamadım.
Montaj sonrası aktivasyon yapılıyor. Sonra hayırlı olsun. Tam km hatırlamasam da araçta adaptif varsa hız fark etmeksizin çalışıyor. Adaptif hız kontrol yoksa 65 km nin üzerinde devreye giriyor. Olması lazım.

AliExpress ten kablo ve kamerayı sipariş verdim kapklarida referans numarasına göre servisten isterim artık cami değiştirmeye kıyamıyorum halen ama yapacak birsey yok parçalar geldiginde sizi tekrar rahatsız ederim montaj aşamasında

AliExpress ten kablo ve kamerayı sipariş verdim kapklarida referans numarasına göre servisten isterim artık cami değiştirmeye kıyamıyorum halen ama yapacak birsey yok parçalar geldiginde sizi tekrar rahatsız ederim montaj aşamasında
Şimdiden hayırlı olsun. Valla bende cam konusunda çok endişeliydim. Bekledim başına bir iş gelirse diye. Olmayınca bir yolunu bulduk.

Geri
Üst Alt