Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lane Assist Montajı

Ekli dosyayı görüntüle 22385
Seat Leon için geçerli parça kodları ve yetkili servis güncel fiyatlarıdır.
Not: Kapaklar gridir. Siyah tavan döşemeli olan araçlar için siyah kapaklı parça kodları ile sipariş edilmelidir.
Ayrıca ben yaya koruma fonksiyonuna sahip olan 3q0980653f parça kodlu kamerayı temin ettim.
Paylaşım için teşekkürler. Kapakları sizin verdiğiniz kodlarla sipariş ettim

3Q0980653G parça kodlu kamerada olur mu? Yazılım sanırım güncellenerek H a çıkartılabilir sanırım.

3Q0980653G parça kodlu kamerada olur mu? Yazılım sanırım güncellenerek H a çıkartılabilir sanırım.
3q0980653’lerde en son f yazılımı mevcut. Daha sonrası yok. 3q0980654’lerde g yazılımı mevcut ve güncelleyerek h yazılımı atılabilir.

Peki 3q0980654 olan kamera kullanılabilir mi atecada? Uyumsuzluk olmaz değil mi?

Ekli dosyayı görüntüle 22385
Seat Leon için geçerli parça kodları ve yetkili servis güncel fiyatlarıdır.
Not: Kapaklar gridir. Siyah tavan döşemeli olan araçlar için siyah kapaklı parça kodları ile sipariş edilmelidir.
Ayrıca ben yaya koruma fonksiyonuna sahip olan 3q0980653f parça kodlu kamerayı temin ettim.
Bu kodları kullanarak cam ve kapakları hallettim. Paylaşım için teşekkürler. Aracım 2020 leon fr. Kapaklar gri.

Şerit takip ve acc gibi aktivasyonları nerede yaptiriyorsunuz İstanbul içi? Parçaları tavsiye ettikten sonra sadece işçilik ve aktivasyonu için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

Geri
Üst Alt