Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen yardım cızırtı sesi

kosleon

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar daha önceki konu başlığımda kaza yaptığımdan bahsetmiştim ufak çaplı , yetkili servise verdim ve onarıldı. Ama yetkili servisten eve geldikten sonra ön göğüsün içinden tam ortadan kasislerden geçince vs. inanılmaz rahatsız edici cızırtı sesi geliyor çok nadirde arka okuma lambasının oradan geliyor ( iki elektrik telini birbirine değdirince çıkan ses gibi cızzt cızzzt şeklinde ) ne yaptıysam nedenini bulamadım onarıma versem göğüsü açacaklar bu sefer trim sesleri artacak araba dikiş tutmayacak. İyice arabadan soğudum kazadan sonra. Yüksek ihtimal yetkili serviste bişeyler oldu bir vidayı mı sıkmadılar bir elektrik kablosunu mu gevşek bağladılar anlamadım. Öneriniz nedir? Arabayı sattıracak bana bu ses

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt