Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen bana yardımcı olun

biraz daha zorlarsan sıfır clio alabilirsin belki sıfır olur sıkıntısız olur

dacia ve ibiza yı kıyaslama bile bence yine de sen bilirsin
Evet öyle cidden. Bahsettiğim Ibiza içime sindi gönül isterdi ki bu fiyata en azından bir 2015-2016 model almak. Ama piyasa malum. 3-5 fazla verip almak isterim sifirda istediğimi ama, o ucbesler 30-40 bine kadar çıkıyor ve beni gerçekten odemede zorlayacak .

100 çok o araca 1.0 ecotsi manuel 2017 modellere bakmanı öneririm

Sizlerin de vaktini aldım hakkınızı helal edin. 2013 ibizayi adam satmaktan vazgeçmiş yani bize o kadar söz verdi bugün alacaktık yarı yolda bırakti her şeyimiz hazırdı. O da bir tanidkta 2014 Fiesta titanyum X var 30 bin km'de 113 bin TL ye verecek. İlk sahibi ve experde sıfır hatasız çıktı. Evin 3. Araciymis. Bir de Ibiza 2017 1.0 Eco TSI style bulduk 30 bin km'de 118 bin TL. Sizce hangisi mantıklı? Ibiza yol sesini falan hiç alıyor iceri ama Fiesta alıyor bu beni rahatsız ediyor.

Sizlerin de vaktini aldım hakkınızı helal edin. 2013 ibizayi adam satmaktan vazgeçmiş yani bize o kadar söz verdi bugün alacaktık yarı yolda bırakti her şeyimiz hazırdı. O da bir tanidkta 2014 Fiesta titanyum X var 30 bin km'de 113 bin TL ye verecek. İlk sahibi ve experde sıfır hatasız çıktı. Evin 3. Araciymis. Bir de Ibiza 2017 1.0 Eco TSI style bulduk 30 bin km'de 118 bin TL. Sizce hangisi mantıklı? Ibiza yol sesini falan hiç alıyor iceri ama Fiesta alıyor bu beni rahatsız ediyor.
İbiza al genç araç daha rahat edersin uzun vadede

Son iki araç arasında kesinlikle İbiza

Merhaba herkese. Yaşım 25. Babam araç kullanamadığı için evimizin ilk arabasını alacağım inşallah. Arkadaşım 2014 1.2 tsi style ibiza yarı otomatik 83.000'dekin araci bana 102 bin TL ye satacak. Arka farı catlak ve yeni lastik alınması gerek bunun dışında araç temiz herhangi bir şeyi yok. Daha önceki sahibi sadece ön camı değiştirmiş. Sizce bu araç bu km'de bu fiyata alınır mı? Aynı fiyata 2016 ve 2017 model Opel Corsa 1.4 Essentia ve 1.4 design var var kimleri 44.000 ile 50.000 arası. (90hp) Ibiza uzun zamandır araştırdığım bir araç. Acaba 100 binden sonra herhangi bir sorun çıkar mı ? Veya sizin başka bir öneriniz var mı? Kredi çekeceğim ve buna değecekbu km'de değecek bir araç mi? Malum fiyatlar aşırı arttı bulamıyorum ben bulduklarim da hep hasarlı oluyor. Çevremde arabadan anlayan kimse yok o yüzden yorumlarınız önerileriniz benim için çok kıymetli.
Merhabalar öncelikle km acisindan bi sorununuz olmasın 2004 ibiza fr im var suan 210 bin km de motor performansı %92 benzinli araclarda motor kolay kolay km ye gore hasar oluşturmaz lakin kullanim cok onemli afedersiniz gavura biner gibi binilirse 10 bin km de de ariza verir bin km de yeni lastik ve arka farlarin catlaklik durumu için fiyati yeniden revize ettirin bence

Herşey nasip işi vardır bunda da bir hayır . Bana göre Ibiza için verilen fiyat fazlaydı zaten o fiyata Leon alabilirsin.

Geri
Üst Alt