Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kutusunda; A129 duo Çift kameralı GPS Modüllü Araç Kamerası,CPL Filtre,128gb sd

emre3365

Kayıtlı Üye
Cihaz ve aparatların hiç biri kullanılmamış olup faturalarıyla saklanmaktadır. Doğal olarak garantileri devam etmektedir.
Ürün şu an kişisel araç kullanımı için piyasaya sürülen en iyi araç kamerası. Bir çok mecrada araştırdıktan sonra almaya karar verdim ve tüm aparatlarıyla birlikte aldım. Kamera hem ön hem arka olmak üzere iki adet. Akü bağlantısı kablosunu da ekstradan satın aldım. Böylece isterseniz araç park halindeyken bile görüntü kaydı yapabiliyor. Akü konusunda hiç endişe etmenize gerek yok. Çünkü kamera da bulunan akü sensörü sayesinde, akü gücü belirli bir oranın altına düşünce cihaz kendini kapatıyor. Ayrıca park sırasında kayıt kalitesini düşürerek çok daha az enerji tüketip çok daha az alan kaplamasını sağlayabiliyoruz. Eğer isterseniz G sensörü sayesinde , herhangi bir çarpma durumda da eğer siz isterseniz otomatik olarak başlıyor. CPL filtresi sayesinde ön tarafta oluşan güneş parlamalarını engelliyor. direkt olarak distribütör firma ile görüşüp aldığım 128 GB lık Microsd kart ile depolama alanı konusunda da rahat olabilirsiniz. Tüm aparatlarıyla birlikte montaja hazırdır. 1 ay önce alındı. Tam taktırmak için iyi bir elektronikçi ararken arabamı satmak durumunda kalmamdan ötürü satıyorum. Bildiğim kadarıyla cihaz hiç bir mecrada tüm bu aparatlarıyla birlikte satılmıyor. Hepsiburada dan daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
Fiyat olarak kafam da 1150 TL gibi bir rakam var.

Geri
Üst Alt