Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koruma kapağı hakkında

srknatmn

Kayıtlı Üye
Merhaba,sol ön tekerleğin hemen gerisinde bir koruma kapağı var ve dikkatimi çekti mola verdiğim istasyonda uzaktan bakarken.İncelemeye çalıştım ama kırık bir tırnak yada parça göremedim ancak aşağıya doğru sarkık olması bana normal gelmedi.Yerinden kurtulmuş olabilir mi bir tırnağı acaba?Tatildeyken 1 defa çukur bir bölgede aracın altını hafif sürttüm belki o esnada oluşmuşta olabilir eminde değilim.

5848E034-A8D8-424C-8AFC-2BD2A1E9A24C.jpeg486B1E1F-DBB9-4FDA-AFA5-E2A83CB81E2E.jpegDF847403-D5C2-4A2D-A431-BDC028AED7BB.jpeg

O parcanin son fotoda tuttugun gibi durmasi lazim ustadim. %99 tirnak kirilmistir. Klipsli tutacaklari olmasi lazim yanilmiyorsam.

Muhtemelen biryerden kırıldı dediğiniz gibi ama gözle ve elle kontrol ettiğimde kırılabilecek kısmını tespit edemedim.bir şekilde sabitlemeye çalışırım bakalım o halde

Geri
Üst Alt