Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Korea RC Street Drift 2011 ( Yanlamak sanattır )

bbj_bt

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlarım

Bu sefer beğeninize sndugum video RC araclarla Drift ... Yollar bile özel

Buyrun söz sizde.

Bu konu paylaşılmıştı... Yinede teşekkürler..

her ay hevesleniyorum bi tane almaya sonra param yok boşver diyip vazgeçiyorum :confused:

helikopterle uçak çok cilveli iş yaa rüzgarsız alan olucakta falanda filanda. hatta benzinli rc bile sorunlu elektrikli araba alıp takılmak lazım onunda sesi yok işte :D

helikopterle uçak çok cilveli iş yaa rüzgarsız alan olucakta falanda filanda. hatta benzinli rc bile sorunlu elektrikli araba alıp takılmak lazım onunda sesi yok işte :D

Ger güzel seyin bir eksi yanı vardır :d bak kendin bile soledin ucaklarda rüzgarsız hava dedin arabada da sesi yok =)

ben istikbal göklerdedir diyenlerdenim :eek::eek:

en azından helikopter gibi (uçaklar pillimi bilmiyorum pillidir heralde) pili (yada benzini) bitince çakılmıyo uçaklar süzüle süzüle iniyo :D

Geri
Üst Alt