Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuktan gelen ses

Araç caddy koltuktan aşşırı derecede rahatsızlık veren bir ses geliyor çukurlarda cidden rahatsız ediyor geriye yaslanınca geliyor bu ses genelde nedeni nedir ben bulamadım araştırmama rağmen.Nereden geldiğinide çözemiyorum bel kısmındanmı yoksa baldır kısmındanmı. https://streamable.com/guu2p3

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmişti

Arka koltuklar yatıyorsa (bilmiyorum caddy i) ya koltuğu dik pozisyondayken sabitlediğiniz kilit mekanizmasından geliyor ses ya da koltuk katlandığında bir menteşe görevi gören parça var ondan geliyordur diye düşünüyorum. Sırt kısma dayanınca da çıkıyor ses demişsiniz çukurdan geçince de o yüzden koltuk içindeki yay vs'den geldiğini düşünmedim.

Arka koltuklar yatıyorsa (bilmiyorum caddy i) ya koltuğu dik pozisyondayken sabitlediğiniz kilit mekanizmasından geliyor ses ya da koltuk katlandığında bir menteşe görevi gören parça var ondan geliyordur diye düşünüyorum. Sırt kısma dayanınca da çıkıyor ses demişsiniz çukurdan geçince de o yüzden koltuk içindeki yay vs'den geldiğini düşünmedim.

Hocam belirtmeyi unutmuşum sürücü koltuğundan geliyor ses sadece.Sürücü koltuğu yatmıyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ibiza aracımda yanlış hatırlamıyorsam 2018 yılında, sürücü ve ön yolcu koltuklarına yaslanınca ses gelmesi şikayetiyle servise gitmiştim. O ses sırt kısmındaki kısımdan geliyordu. Buna çözüm olarak koltuğun kılıflarının iç kısmından müdahale edildi ve gerekli yağlama yapıldı. 3 senedir ses şikayetim yok.

Ibiza aracımda yanlış hatırlamıyorsam 2018 yılında, sürücü ve ön yolcu koltuklarına yaslanınca ses gelmesi şikayetiyle servise gitmiştim. O ses sırt kısmındaki kısımdan geliyordu. Buna çözüm olarak koltuğun kılıflarının iç kısmından müdahale edildi ve gerekli yağlama yapıldı. 3 senedir ses şikayetim yok.

Anladım teşekkürler bakım zamanı gidip göstereyim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt