Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kolçak arayışı illallah ettirdi!

Nasıl birşey arıyorsunuz bilmiyorum ama internette 5 dakika arayınca farklı fiyat aralıklarında ürünler çıkıyor.

Hiç biri orjinal değil evet ama oldukları fiyat aralığında zaten orjinal olmasını beklemek mantıklı olmaz, bazıları da universal, ibiza adıyla çıkılmış ama kolçak var gibi duruyor araçlarınız için.

2017 sonrası ibiza için kol dayama olarak Armster2' yi almış olup öneren var mıdır acaba? 2.linkten bahsediyorum

1300 TL ama çokta kullanışsız kolçak. Sabit ileri geri hareket etmiyor ve geride kalıyor. Aronanın öyle en azından

piyasadakilerin tamami vida ile delerek mantak yapilan kol dayamalar servis ürünü hariç. delerek yapmak akıl işi degil

piyasadakilerin tamami vida ile delerek mantak yapilan kol dayamalar servis ürünü hariç. delerek yapmak akıl işi degil
Ben de uzun süre aradım bulamadım. Vidalı olan hoşuma giden bir model bulup çift taraflı bant ve halı bandıyla yapıştırdım yaklaşık 3 aydır Şanlıurfa sıcağında kullanıyorum 3000km yapmışımdır, oynama yok, ses gıcırtısı yok. Kullandığım ürün sanırım A101de de satılıyor. İçi, saklama gözü çok iş görmez büyük ama içinde yalıtım maddesi yok. Amacım kolumu koyacak bir yerin olmasıydı.

Geri
Üst Alt