Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kocaeli-sakarya-bursa tesisatçı öneri?

Shark

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu 3 şehirde bana yakın. Bunlardan birinde işini iyi yapan, temiz çalışan, kasap olmayan bildiğiniz iyi bir tesisatçı var mıdır? Rastgele bi dükkana girip yaptırmak zorunda kalacağım yoksa. Lütfen yardım.

Arkadaşlar bu 3 şehirde bana yakın. Bunlardan birinde işini iyi yapan, temiz çalışan, kasap olmayan bildiğiniz iyi bir tesisatçı var mıdır? Rastgele bi dükkana girip yaptırmak zorunda kalacağım yoksa. Lütfen yardım.

Ne tesisatçısı:)
Bir ara izmit te çok iyi bir firma vardı ismini hatırlayamadım ama internete yazınca yapılan işlerine bakarak tercih etmenizde yardımcı olacaktır

kocaeli korfez poyraz garaj var bir görüşün derım

bursa'da gama oto müzik garaja yaptırdım. kapılar inanılmaz zorladı, ne lanet kapıları var bu ibizanın ya. her tarafından zaten tırnaklar kırılıyor. kapılar zırıltıdan geçilmez oldu.

Gecmis olsun tirnaklarin olduğu kisimlari cift taraflı etli bant ile kapatabilirsiniz.

çok teşekkürler ama bant çekmek için bu kapıları tekrar açmak çok korkutuyor.
Tirnaklar sayet kiriksa 6 bas vidayi soktugunuzde sag-sol ufak hareketlerle çıkacaktir 3m bant tercih ederseniz yeniden yapıstirdiginizda sokum kolay olmaz diye dusunuyorum ☺️

İzmit merkezde servis x elektronik kaliteli ve deneyimli personelle sağlam işçilik tavsiye ederim

Geri
Üst Alt