Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu arızayı gösteriyor sorunu hala çözemedim. Bir elektrikçiye gittim kadranı söküp oradan müdahale edeceğiz dedi. Bilen var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210424_181637_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210424_181637_com.android.gallery3d.jpg
    218.6 KB · Görüntüleme: 43
Bende de bire bir aynı sorun var hocam, çözüm bulabildiniz mi?

Merhabalar. Dün sökme fırsatı buldum. Pedalların üstünden zor da olsa sökülüyor göğüs indirmeye gerek yok. Anlamadığım dışarıda motor gayet güzel çalışıyor. Araba üstündeyken canı isterse çalışıyor. Çalışmadığı zaman biraz vuruyorum 1 2 kere çalışıp tekrar duruyor. Motor sağlam, potansiyometre sağlam gibi görünüyor. Dişliler kusursuz ama anlam veremedim.

Merhabalar. Dün sökme fırsatı buldum. Pedalların üstünden zor da olsa sökülüyor göğüs indirmeye gerek yok. Anlamadığım dışarıda motor gayet güzel çalışıyor. Araba üstündeyken canı isterse çalışıyor. Çalışmadığı zaman biraz vuruyorum 1 2 kere çalışıp tekrar duruyor. Motor sağlam, potansiyometre sağlam gibi görünüyor. Dişliler kusursuz ama anlam veremedim.

Aynı sorunu bir haftadır ben de yaşıyorum ayaklar hariç tüm kısımlara olması gerektiği gibi üflüyor ama ayaklara verdiğimde yüze üflemeye devam ediyor. Çözüm bulabildiniz mi?

Geri
Üst Alt