Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima suyu tahliyesi

Bymetehan

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bende 2005 1.4 tdi ibiza var. Klima suyu drenaji tikanmis sanirim. Klimayi acinca klima suyunu disari degilde, sag yolcu paspasina dogru veriyor ve sirilsiklam oluyor.klimayi su an acamiyorum tekrar islanmasin diye. Biraz bakindim ama drenaj hortumunu veya drenaj yaptigi kismi bulamadim. Bana bunun yerini tarif edebilecek varmi acaba icinizde.

genelde motorun arka tarafına doğru aracın ortalarında olur ama lifte kaldırmadan görmeniz çok kolay değil.

genelde motorun arka tarafına doğru aracın ortalarında olur ama lifte kaldırmadan görmeniz çok kolay değil.
Tam yerini bilebilsem altina bir sekilde yatarim sorun olmaz. Ve ya icteki hortumuna bi ulasabilsem oradan da halledebilirdim

Geri
Üst Alt