Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Arızası

Geçtiğimiz günlerde bir sosyal medya platformunda vw grubu klimaların senkronize ayarı ile ilgili bir videoya denk gelmiştim. Belki işinize yarar. Kontağı açıp, göstergelerin açılmasını sağlıyoruz daha sonra klimadaki yüze üfleme düğmesi ile A/C düğmesine aynı anda basılı tutuyoruz yaklaşık iki üç saniye. Sonrasında yanıp sönmeye başlayacak biraz bekleyin. Düzelir diye umuyorum.

Merhabalar seat Leon 2016 tdı araçımın klimasında bi sorun var sağ tarafından sıcak üfleme yapıyor ama sol tarafı soğuk üfleme yapıyor neden olabilir ne yapmam gerekiyor?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba benim de aracımda benzer bir sorun vardı. Dün teslim aldım serviten aracımı. Servo motor arızası, bu motor havayı kanallara ayıran motormuş. Benimki değişti. Bende ek olarak petekte tıkalıydı petek değişti sistem temizlendi vs. Klima resetleyerek çözenlerde oluş ama fiziksel hasar var ise bu da çözüm olmayacaktır. Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt