Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ( yılbaşı öncesi moraller bozuk)

Haklısınız yılbaşı günü havaya sıkılan mermilerden yorgun mermi aracımın camına isabet etti tuzla buz oldu ön cam .Taaaa arka koltuğa kadar sıçramış.Nazara geldik.Size kaskodan yaptırmayın dedimde şimdi araca kasko yapıp 1 ay sonra kaskodan cam değiştirecem

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Eskiden kurtarıyordu da şimdi aracına ne kadar kasko çıkacağını görünce yaptırmaktan vaz geçersin

Bugün tamire bıraktım aracı. Benim dikine geçmeye çalıştığım yol bölünmüş yolmuş. Kusurun tamamını bana verecek. Polis tutanağında sadece ihlalleri yazmış. Bölünmüş yola kontrolsüz çıkış demiş benim için. Karşı tarafa da hızını kesmesi gerekiyordu diye tali kusur yazmış.

Ankara' da Acity arkasinda Erciyes işyerlerinde 4 yolda ( ikisi de cadde) Ford Tourneo ile çarpıştık. Görünen hasarın büyük çoğunluğu tamponda. Yarın alıyorlarsa doğuş otoya götürmeyi düşünüyorum. İki aracında ilerlediği yol cadde. İkimizde düz gidecekken çarpışma gerçekleşti. Sizce nasıl yol izlemeliyim? Kusuru nasıl verirler?
Hocam çok geçmiş olsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Ankara' da Acity arkasinda Erciyes işyerlerinde 4 yolda ( ikisi de cadde) Ford Tourneo ile çarpıştık. Görünen hasarın büyük çoğunluğu tamponda. Yarın alıyorlarsa doğuş otoya götürmeyi düşünüyorum. İki aracında ilerlediği yol cadde. İkimizde düz gidecekken çarpışma gerçekleşti. Sizce nasıl yol izlemeliyim? Kusuru nasıl verirler?
Geçmiş olsun Sekan. En azından sizde birşey yok. Sonucu yazmışsın zaten.
Haklısınız yılbaşı günü havaya sıkılan mermilerden yorgun mermi aracımın camına isabet etti tuzla buz oldu ön cam .Taaaa arka koltuğa kadar sıçramış.Nazara geldik.Size kaskodan yaptırmayın dedimde şimdi araca kasko yapıp 1 ay sonra kaskodan cam değiştirecem

SAna da geçmiş olsun Mert. Verilmiş sadakan varmış. Araç içinde olup da daha kötü sonuçlar da olabilirdi.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Geri
Üst Alt