Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ( yılbaşı öncesi moraller bozuk)

VARG

Kayıtlı Üye
Ankara' da Acity arkasinda Erciyes işyerlerinde 4 yolda ( ikisi de cadde) Ford Tourneo ile çarpıştık. Görünen hasarın büyük çoğunluğu tamponda. Yarın alıyorlarsa doğuş otoya götürmeyi düşünüyorum. İki aracında ilerlediği yol cadde. İkimizde düz gidecekken çarpışma gerçekleşti. Sizce nasıl yol izlemeliyim? Kusuru nasıl verirler?

Ekli dosyalar

• 20221230_232819.jpg
    20221230_232819.jpg
    723.7 KB · Görüntüleme: 43
Çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Şükür önemli bir hasarınız yada yaralanmanız yok.
Her iki tarafta cadde ve aynı statüde ise, kavşakta tabelalar ve uyarı vb durumuna göre, sağdaki araca yol verilmesi gerekir. Eğer fotoğrafın açısı doğru ise kusur karşı tarafta görünüyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Teşekkür ederim. Araçta hafif sağa çekme var. Asıl durumu tamire bırakınca öğreneceğim artık. Dün kazadan sonra baktığımda yoktu. Eve gelince fotoğraflardan tekrar baktım sakin kafayla herhangi bir tabela yok. Ben de hatalı olarak karşı tarafı düşünüyorum ama keyfi 25/75 -50/50 gibi durumlar olur mu bilmiyorum.

Ankara' da Acity arkasinda Erciyes işyerlerinde 4 yolda ( ikisi de cadde) Ford Tourneo ile çarpıştık. Görünen hasarın büyük çoğunluğu tamponda. Yarın alıyorlarsa doğuş otoya götürmeyi düşünüyorum. İki aracında ilerlediği yol cadde. İkimizde düz gidecekken çarpışma gerçekleşti. Sizce nasıl yol izlemeliyim? Kusuru nasıl verirler?

Çok geçmiş olsun
Böyle durumlarda eksperler genelde yarı yarıya veriyor inşallah eksper araştırma firması olay yerine gidip kontrol eder ve sizin lehinize sonuçlanır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Öyle bir ihtimalde itiraz etme şansımız vardır herhalde?

Sizce dışarıda biryer mi mantıklı olur yoksa doguş otoya falan bırakıp hasar kaydını falan sallamadan herseyin sıfırlanmısı mı? Sadece kaportalık işi yok gibi tampon inince belli olacak ama. Sanayi de kaporta, mekanik gezmek gerekir gibi yoksa

Sizce dışarıda biryer mi mantıklı olur yoksa doguş otoya falan bırakıp hasar kaydını falan sallamadan herseyin sıfırlanmısı mı? Sadece kaportalık işi yok gibi tampon inince belli olacak ama. Sanayi de kaporta, mekanik gezmek gerekir gibi yoksa

Ben böyle bir kaza da olsam dışarda yaptırırdım cepten çünkü malum fiyatları biliyorsunuz çamurluk lokal boya ile atıyorum 10 bin hasar kaydı farklı izlenimler uyandırıyor insanda ekstra birde değer düşürüyor

Ben böyle bir kaza da olsam dışarda yaptırırdım cepten çünkü malum fiyatları biliyorsunuz çamurluk lokal boya ile atıyorum 10 bin hasar kaydı farklı izlenimler uyandırıyor insanda ekstra birde değer düşürüyor

Aslında dışarıda da yaptırsam kasko kullanırım. Yıllardır kasko parası ödedim. Kaza sonrası kullanmayacaksam ne zaman kullanacağım düşüncesindeyim.

Aslında dışarıda da yaptırsam kasko kullanırım. Yıllardır kasko parası ödedim. Kaza sonrası kullanmayacaksam ne zaman kullanacağım düşüncesindeyim.

Haklısınız yılbaşı günü havaya sıkılan mermilerden yorgun mermi aracımın camına isabet etti tuzla buz oldu ön cam .Taaaa arka koltuğa kadar sıçramış.Nazara geldik.Size kaskodan yaptırmayın dedimde şimdi araca kasko yapıp 1 ay sonra kaskodan cam değiştirecem

Haklısınız yılbaşı günü havaya sıkılan mermilerden yorgun mermi aracımın camına isabet etti tuzla buz oldu ön cam .Taaaa arka koltuğa kadar sıçramış.Nazara geldik.Size kaskodan yaptırmayın dedimde şimdi araca kasko yapıp 1 ay sonra kaskodan cam değiştirecem

Sizinki "Allah korumuş" un ya da "verilmiş sadakanız varmış" ın ciddi örneği niteliğinde olmuş. Çok geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt