Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaskodan Cam değişimi

BJ863

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kasko dan aracımın ön camını değişmek için 11 Temmuz da dosya açtırdım .. Bugün 19 Ağustos araç camı hala gelmedi . Aracım 2016 Leon FR act dsg . Bu tarz cam değişimleri kaç gün sürüyor bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi . 40 gün oldu arac camı yok . Elazığda ikamet ediyorum . Malatya ve Diyarbakır da Seat servisleri mevcur ben arayıp soruyorum ellerinde cam var ama kasko şirketim (Neova) onlarda cam yok diyor

Arkadaşlar kasko dan aracımın ön camını değişmek için 11 Temmuz da dosya açtırdım .. Bugün 19 Ağustos araç camı hala gelmedi . Aracım 2016 Leon FR act dsg . Bu tarz cam değişimleri kaç gün sürüyor bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi . 40 gün oldu arac camı yok . Elazığda ikamet ediyorum . Malatya ve Diyarbakır da Seat servisleri mevcur ben arayıp soruyorum ellerinde cam var ama kasko şirketim (Neova) onlarda cam yok diyor

Bu durumlar genelde sigorta şirketi ile servis arasında olan duruma göre değişiyor kimisi 1 günde hallediyor kimisi de böyle bekletiyor sigorta şirketini arayıp sorun hatta tüketici heyetine başvurucam deyin işlemler hızlansın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bayra
Bu durumlar genelde sigorta şirketi ile servis arasında olan duruma göre değişiyor kimisi 1 günde hallediyor kimisi de böyle bekletiyor sigorta şirketini arayıp sorun hatta tüketici heyetine başvurucam deyin işlemler hızlansın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
bayramdan önce aradım bugün sabah aramamı orda olacağını söyleyen bayan izine çıkmış bir başkası yarın öbürdün firmaya gelicek cam dedi bende mahkemeye taşıyacağımı söylediğimde en geç 2 güne cam firmaya gelicek dedi .. en iyisi ama sizin dediğiniz gibi tüketici hakları

Acentenizde is yok anlasilan. Bu isleri acente halleder, olmasa bile isin pesine duser halleder. Musteriyi 40 gun bekletmez. Internetten mi yaptiniz policeyi merak ettim?

Acentenizde is yok anlasilan. Bu isleri acente halleder, olmasa bile isin pesine duser halleder. Musteriyi 40 gun bekletmez. Internetten mi yaptiniz policeyi merak ettim?
Acentem yıllardır aynıydı ama bu olaydan sonra birdaha asla tercih etmeyeceğim biyer oldu .. Acentem de cam gelicek demekten başka birşey yapmadı.. Sigortamın genel merkezi ile irtibat kurup cam firması ile görüştürdüm sonunda beni en yakın servis olan malatyaya yönlendirdiler .. Burdaki anlaşmalı Bosch Carc service de cam pazartesi geliyormuş ama bu firmaya yaptırtmıyor artık sigorta şirketi

Geçmiş olsun. Resmen olayı sallamislar. Ellerinde ve tedarikçide malzeme olmadığı zaman yurtdışından malzeme geliyor. Ama bu çok uzun sürmüş.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Teşekkür ederim .. Banada malzeme yok dendi ama 40 günde sürmez bence spariş .. Uğurlu Cam di yanlış hatırlamıyorsam isimlerini firma 40 günde cam getirtemediler ve her görüşmede cam 2 güne orda olucak diyip oyalamaktan başka birşey yapmadılar

Geri
Üst Alt