Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput keçesi acil yardım

erdal ACAR

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar 2010 1.4 TSI aracım dan çok memnun olarak biniyorum fakat kaput keçesi çok yıpranmış durumda sanırım bir yerden su aldı yenisine baktım bulamadım internetten getirtmeyede çok güvenmiyorum..sürekli motoru kirletiyor bundan çok rahatsızlık duyuyorum.. kaput keçesi ni tamamen söksem ne olur bir zarar olurmu.. bu şekilde keçesiz kullanan varmı.. yardımcı olursanız çok sevinirim.. şimdiden teşekkür ederim.. tüm arkadaşların bayramını kutlar iyi günler dilerim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kaput keçesi genelde ses yalıtımı için kullanılır bunun yanında motordan çıkan ısının motor kaputuna tek noktadan değil de dağılarak ulaşmasını sağlıyor diye duymuştum. Bunun yanında söktüğünüz zaman da sorun olacağını düşünmüyorum.

Bende yok bi sorunum yok sadece içeri daha çok ses alıyor. Keşke olsaydı ama :) İçeri su alma işini ön camın kenarlarında gider delikleri olmalı. Onları kontrol etmelisin.

benim motora da kedi girmiş her taraf kedi tüyü değişmesi lazım pimleri ile birlikte satılıyordur umarım

Geri
Üst Alt