Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta tamiri hk.

Alsat yapmiyorsan arabani seviyor ve uzun sure bineceksen birak 5 bin tl asagisina sat ama fiziki kondusyonu guzel olsun tavsiyem budur

Kardesim cok gecmis olsun ,ama sikinti yapma cok bisey yok arabada.Camurluk tampon kaput bunlara ne diye kafa yorariz bu kadar milletce,komik.cana gelmesin.

Güncelleme: Maslak sanayide eksper ile anlaşamadık boya ücretine çok düşük fiyatlar verdiğinden sanayide tanıdık usta bu fiyatlara boya yapamam dedi oyüzden arabamı dün Seat Kayadibi'ne götürdüm bütün hasarlı parçaları değiştirecekler 18bin küsür TL hasar kaydı çıkacağını belirttiler.

Selamlar, biraz da kafamız eski fiyatlarda kaldığı için 18.000 yüksek gibi görünüyor ama örneğin herşeyleri eşlenik 2 araç düşünün, biri 2013 yılında 10.000 TL hasar almış, biri 2020 yılında 18.000 TL, sizce hangisinin hasarı daha büyüktür? şu anda 18.000 ödediğiniz hasar 2013 yılında örneğin yaklaşık 6.000 TL olacaktı.

Zaten 18.000 in 10.000 civarı sadece fardan gelecek. İşlem sonrası faturasını ve fotoğraflarını saklarsanız satarken de hiçbir sorun yaşamazsınız. Bırakın güzel güzel yapılsın, temiz temiz binin arabanıza.

Benim aracımın henüz çok şükür bir kazası yok ama araçta 7.000 TL tramer çıkıyor. Bir kere park halinde tavana taş düştü, cam tavan patladı, 5.000 ordan yazdı, bir kere de ben (tam aynı lokasyonda :p) arabayı park ederken duvara sürttüm, sadece arka tampon ve çamurluk boyandı, 2.000 de ona yazdı. Bu aracın değerini düşürür mü sizce? Arka tampon dışında sökülen parçası bile yok sonuçta :)

Dipnot: Cins renk araba almayın, mor arabayı nereye boyatıcam diye dertlenip 500 liralık boya işini yetkili serviste 2000 e yaptırırsınız benim gibi :D

Güncelleme: Maslak sanayide eksper ile anlaşamadık boya ücretine çok düşük fiyatlar verdiğinden sanayide tanıdık usta bu fiyatlara boya yapamam dedi oyüzden arabamı dün Seat Kayadibi'ne götürdüm bütün hasarlı parçaları değiştirecekler 18bin küsür TL hasar kaydı çıkacağını belirttiler.

Bu araca ilk bakışta belirtikleri muallak değerdir, kasko işlemleri tamamlanıp dosya kapandığında rakam biraz daha fazla olacaktır.

22000 gibi bir rakam görebilirsiniz iş tamamen bittiğinde.

Geri
Üst Alt