Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta tamiri hk.

kabacem

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar, şimdiden herkese iyi haftasonları dilerim; dün sabah araçımla kaza yaptım aracımı maslak oto sanayide amcamın dükkanında kaskodan halledicem ama kaportayı tamir edebilecek bir usta tanıdığınız var mıdır acaba (3-4cm kadar yırtık var)?. Yoksa sıfır parça ile değişim mi yapsam?

WhatsApp Image 2020-02-15 at 09.17.45.jpeg

Öncelikle geçmiş olsun hocam, konuyla alakalı çok bir bilgim yok ancak kaskonuz varsa servise bırakmanız daha iyi olmaz mı ? Belki SBM kayıtlarında biraz şişkinlik olur ancak aracınıza orjinal olarak binmeye devam edersiniz.

Cok gecmıs olsun. Yırtık camurluktamı ?tamponu tampon ve far degişecek malesef cok zayıf köseden darbe gelmis.
Canınızı sıkmayın

Cok gecmıs olsun. Yırtık camurluktamı ?tamponu tampon ve far degişecek malesef cok zayıf köseden darbe gelmis.
Canınızı sıkmayın
Çok sağolun, yok motor kaputunda yırtık var mecburen far, çamurluk ve tamponu değiştiricem

Geçmiş olsun. Detaylı fotoları saklayıp bütün parçaları değiştirmeniz mantıklı duruyor. Onarımın sağlıklı olacağanı düşünmüyorum. Kaskodan yapılınca hasar kaydı yaklaşık 15bin civarı çıkacağını düşünüyorum. Satarken fotoları gösterirsiniz.

Ben her zaman diyorum değişim candır her sey para değil arabada dıbıklık kalmamalı.jilet gibi arac masallah

Geçmiş olsun birader,,değişim işine girme bence malum burası türkiye,,hemde kaput değişecek deniliyor,,fotoyu yakından incelediğimde aşırı bozulma görmedim düzeltme ve lokal boya ile hallolur. Farinda sadece camını değişim..yap kasa sağlam bence..

Fotoğraf oldugu halde hasar kaydini sorun eden adama araba satma.Bu sacma dusuncelerden boyle boyle kurtuluruz.ben sahsen boyali araba alacagima degisenli duzgun hatli araba almayi tercih ederim.macundan cizgileri dengesizlesmis sismis fari oturmayan arabayi tercih etmem.tabi tercih meselesi.

Fotoğraf oldugu halde hasar kaydini sorun eden adama araba satma.Bu sacma dusuncelerden boyle boyle kurtuluruz.ben sahsen boyali araba alacagima degisenli duzgun hatli araba almayi tercih ederim.macundan cizgileri dengesizlesmis sismis fari oturmayan arabayi tercih etmem.tabi tercih meselesi.
Kesinlikle katılıyorum kaza fotoğraflarını saklıyorum zaten kaputuda değiştirmeye karar verdim zaten, tamir etsemde değiştirsemde her türlü hasar kaydı giricek arabaya.

Benim aracimda sol arka kapi degisti camurluk boyandi keske camurlukta degisseydi cizgileri orjinali gibi olmuyor gozune batiyor oyle olacagina degisim en guzeli.mesela ben arabami degistircek olsam ve hasar kayitli araba alsam senin araban gibi arabayi kesinlikle alirim hava yastigi acmadiktan sonra su hasar hasar degil.kaldiki hava yastigi acik araba bile almak fiyati makulse bence alinir

Geri
Üst Alt