Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı iç cebi kaplaması

emregenc31

Kayıtlı Üye
selamün aleyküm arkadaşlar aracımın kapı içlerine yapıştırmalı kumaştan kaplama aldım uyguladım fiyatı 70 TL yararlı bir ürün artık anahtarlık su şişesi vs koyduğumda ses gelmiyor size de öneririm.

Ekli dosyalar

• iç cep.jpeg
    iç cep.jpeg
    34.3 KB · Görüntüleme: 121
başarılı bir çalışma olmuş döşemecide mi yaptırdınız kendiniz mi yaptınız

Nereden aldınız?
Leon kapılarına göre kesilmiş hazır yapışkanlı ürünlerden mi?

hazır kesilmiş halde geliyor youtubede uygulama videosu var çok basit uygulanışı. İnstagram hesabı var satan kişinin sadece kapı değil arabanın her bölmesine yapabiliyorsunuz torpido falan. incelemenizi tavsiye ederim. torpido_kapi_kadife_kaplama yazarsanız çıkıyor kişinin adı engin yıldız

ürünü sordum kapı cepleri için kırmızı kalmamış maalesef.kırmızısı olsa direk alacaktım ama güzel bir ürüne benziyor işe yarar

ürün çok güzel torpido içi bardaklık bölgesi döşün altındaki yer için de alacağım hepsi hazır kesilmiş geliyor

hocam dediğim instagram hesabından sorabilirsiniz eğer yoksa kesilmemiş yolluyorlar isterseniz. benim arkadaş megane aracına kesilmemiş aldı biz kesip yapmaya çalıştık yüzde yüz iyi olmadı ama en azından kabasını kapattık işe yaradı yani.

• Beğen
Reaksiyonlar: zubb
Geri
Üst Alt