Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı gıcırdaması

Çok ince bir ses duyulmuyor sadece ortam sessiz olumduğunda birde çok yavaş bir şekilde kapatırken incecik bir ses geliyor sonradan düzeldi destekleriniz için teşekkürler .
Bu ses bende de vardı ve nereden geldiğini tam olarak çözdüm. Şöyle ki; bu sesin kapı menteşeleri ile hiç alakası yok. Bu ses kapı alt fitillerinin tozlanmasından ve kurumasından dolayı çıkıyor. Hem kapı altındaki fitillere ve ona temas eden fitile silikon sprey sıkarsanız düzelecektir.

Bu ses bende de vardı ve nereden geldiğini tam olarak çözdüm. Şöyle ki; bu sesin kapı menteşeleri ile hiç alakası yok. Bu ses kapı alt fitillerinin tozlanmasından ve kurumasından dolayı çıkıyor. Hem kapı altındaki fitillere ve ona temas eden fitile silikon sprey sıkarsanız düzelecektir.

Hocam eminmisiniz ben kapıyı hareket ettirince geliyor çook ince bir ses araç daha 1800 km de 11 aylık .Denerim yinede teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt